F tuşlarına sahip küçük klavye önerisi

rafetsunal

Hectopat
Makaleler
1
Bütçem 3-4K. Aradığım klavye %60 gibi küçük fakat F1 F2 tuşlarına sahip olmalı. Yön tuşları vesaire olmamasını istiyorum. %60 klavyeye F tuşları eklenmiş halinde bir klavye var mı?
@SadeceYiğit bir fikriniz var mı hocam yoksa Amazon.com.tr bu ürünü alıp geçeyim mi red Switch halini.

Son düzenleme:
4 bin lira bütçede ajazz gibi alt markanın ürünleri alınmaz.
Bunu öneririm.

4 bin lira bütçede Ajazz gibi alt markanın ürünleri alınmaz.
Bunu öneririm.

Peki ya hocam bu üründe Rapid trigger var mı ve bu özellik önemli mi ayrıyeten yurt dışı ürün olduğu için Türkiye'ye sokarken sorun yaşar mıyım?

Teşekkürler bir de ekstra konu açmayayım diye yoruyorum son olarak aklımdakini de yazayım. Diyelim Temmuz'da alacağım klavyeyi ve bunun stoku yok muadil olarak ne önerirsiniz?

Wraith'in yeni klavyesi varmış. Şu an incelemesi yok ama temmuza kadar gelir. İyi mi kötü mü anlaşılır.

Wraith'in yeni klavyesi varmış. Şu an incelemesi yok ama temmuza kadar gelir. İyi mi kötü mü anlaşılır?

Evet bunu görmüştüm de açıkçası ellerim terliyor ve bazı tuş malzemesine karşı hassas. Ne olduğunu bilmiyorum fakat bazılarında elim daha çok terliyor ve beyaz üzerinde tabaka yapıyor. Görüntü olarak çok bozuyor o yüzden buna hiç odaklanmamıştım.

Evet bunu görmüştüm de açıkçası ellerim terliyor ve bazı tuş malzemesine karşı hassas. Ne olduğunu bilmiyorum fakat bazılarında elim daha çok terliyor ve beyaz üzerinde tabaka yapıyor. Görüntü olarak çok bozuyor o yüzden buna hiç odaklanmamıştım.

Bunda da varmış Rapid trigger. Buna da bakılabilir. Apex Pro TKL 2023 de bakılabilir.

Geri
Yukarı