Çözüldü F1 2013 açılmıyor

• Konuyu başlatan leakq
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 7
  • Görüntüleme 1B
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
SysWOW64 klasöründe xinput1_3.dll, D3DCompiler_43.dll ve D3DX9_43.dll eksik gözüküyor. Eksikliğini gidermek için bu aracı indirip çalıştırın:

SysWOW64 klasöründe xinput1_3.dll, D3DCompiler_43.dll ve D3DX9_43.dll eksik gözüküyor. Eksikliğini gidermek için bu aracı indirip çalıştırın:

Çözüm
Steam üzerinden F1 2020 öncesindeki bütün F1 oyunları yaklaşık 8 ay önce kaldırılmış bu yüzden crack.
Maalesef. Zamanında 2012 ve 2011 almıştım da diğerlerini alamamıştım. Muhtemel bir çözümünü biliyorum crack olanının ama bu sitede korsan oyunlara destek verilmediği için söylemem sıkıntı yaratabilir.

Konu kilitlenebilir.

Maalesef. Zamanında 2012 ve 2011 almıştım da diğerlerini alamamıştım. Muhtemel bir çözümünü biliyorum crack olanının ama bu sitede korsan oyunlara destek verilmediği için söylemem sıkıntı yaratabilir.

Steam'den kaldırıldıktan sonra sadece crack bir şekilde ulaşıp sorun yaşadıysak bence korsan olması görmezden gelinmeli diye düşünüyorum. Sorunum da çözüldü teşekkürler.

İlk korsan konunuz ve sorun da korsan kaynaklı değil. İlk korsan konunuzda sistemsel bir sıkıntıysa destek verebiliyoruz.

19. Korsan içeriklere link vermeyin, istemeyin, orijinal kullananlara hakaret etmeyin. Korsan oyunlara teknik destek vermek bazı istisnai durumlar hariç yasaktır. Bu istisnalar:
  • Kullanıcının ilk konusu.
  • Oyun hiçbir dijital platformda satılmıyor.
  • Kullanıcı ilk kez korsan konusu açacaksa ve bu konuda da sistemsel bir sorun söz konusuysa destek verilebilir.

Sakıncası yoksa o zaman. Steamunlocked gibi sitelerden indirdiysen D3D9 veya steam.dll gibi dosyaları bazen görmeyebiliyor. Bu dosyaları yeniden indirmeyi denersen olabilir.

Geri
Yukarı