F1 2018'de PS5 gamepad ayarlamak

Swar

Hectopat
Daha fazla  
F1 2018 aldım bir şekilde ve PS5 gamepadimle oynamak istedim ama asla kalibre çalışmıyor F1 22'deki gibi. Çözümü var mıdır? Azıcık çevirsem saçma saçma dönüyor oyunun kendisi mi böyle?

F1 2018 aldım bir şekilde ve PS5 gamepadimle oynamak istedim ama asla kalibre çalışmıyor F1 22'deki gibi. Çözümü var mıdır? Azıcık çevirsem saçma saçma dönüyor oyunun kendisi mi böyle?
Oyun resmi bir şekilde DualSense desteklemediği için olabilir diye düşünüyorum çünkü DualSense 2020 yılında çıktı. Uyumsuzluk tabii ki olacaktır.

Oyunu Steam'den ekledikten sonra 3 noktadan özellikler kontrolcu Steam girdisini etkinleştir de sonra Steam'in oyu8n modu diye bir özelliği var oradan oyunu aç ve oyna.

Bu arada leclerc P2 Brezilya verstappen domine edecek.

Oyun eski olduğu için DualSense uyumu yok doğal olarak. Zaten oyun DualSense'den önce çıktı, kol saçmalıyorsa yapacak bir şey yok 21,22 ya da 23 oynamanız lazım.

Oyunu Steam'den ekledikten sonra 3 noktadan özellikler kontrolcu Steam girdisini etkinleştir de sonra Steam'in oyu8n modu diye bir özelliği var oradan oyunu aç ve oyna.

Bu arada leclerc P2 Brezilya verstappen domine edecek.

Hahahaha biliyorum Leclerc ne zaman ilk 3 de başlasa Verstappen kazanıyor Ferrari sağ olsun. Verstappen hater değilim zaten severim.

Oyun eski olduğu için DualSense uyumu yok doğal olarak. Zaten oyun DualSense'den önce çıktı, kol saçmalıyorsa yapacak bir şey yok 21,22 ya da 23 oynamanız lazım.

Yok, üstteki arkadaşın dediği şekilde Steam girdini etkinleştirip geniş ekrandan girince çözüldü.

Geri
Yukarı