F1 için Xbox kolu mu PS5 kolu mu?

Gesture

Centipat
Daha fazla  
Elimde Logitech F710 var ve çoğu zaman kopma yaşıyorum 1 yıl falan oldu alalı şu anda staj yapıyorum stajım 6 güne bitiyor ve staj parasıyla yeni kol almak istiyorum PS5 veya Xbox 9. nesil arasında kaldım. Aralarında dağlar kadar fiyat farkı yok el ağrıtmaması veya ele tam oturması benim için daha iyi olur gamepad ile neredeyse her zaman sadece F1 oynadım.

Elimde Logitech F710 var ve çoğu zaman kopma yaşıyorum 1 yıl falan oldu alalı şu anda staj yapıyorum stajım 6 güne bitiyor ve staj parasıyla yeni kol almak istiyorum PS5 veya Xbox 9. nesil arasında kaldım. Aralarında dağlar kadar fiyat farkı yok el ağrıtmaması veya ele tam oturması benim için daha iyi olur gamepad ile neredeyse her zaman sadece F1 oynadım.
Kimisi Xbox kolunu sever kimisi de benim gibi PS kolunu sever. Hangisiyle rahatsanız onu tercih edin derim @Ramazan Çapkın 'ın dediği gibi.

Öncelikle kopma sorunu için cihazın yanında gelen kablosunu bilgisayara takıp usbyide ona takarsanız geçebilir. Ben Xbox öneririm.

Xbox bence çünkü tetik aralığı daha fazla daha hassas gaz fren ayarı yapabiliyorsunuz.

F1 2022, Asetto çok nadir Forza giriyorum. Genelde direksiyonu kurmaya üşendiğimde simracing oynayayım yaaa deyip kullanmak için 9. nesil aldım. Gerek tak çalıştır. Gerek ergonomisi ile ben çok beğeniyorum. PS'lerde bağlantı vs biraz sıkıntı yaşatabiliyor. Dead Zone zaten 2 kolda da yoktur diye düşünüyorum. 9. Nesilde yok zaten. Spesifik F1 içinse kabloyla oyna 9. nesil al derim.

Yine seçimi para ve kişisel zevklerine göre ver 2si de pişman etmeyecektir. PS5 kolunun şarjlı olması 9. Nesil için pil veya batarya alman gerektiğini unutma kablosuz için. Fakat Simracing için zaten kabloyla bağlanman doğru olur...

F1 2022, asetto çok nadir Forza giriyorum. Genelde direksiyonu kurmaya üşendiğimde simracing oynayayım yaaa deyip kullanmak için 9. nesil aldım. Gerek tak çalıştır. Gerek ergonomisi ile ben çok beğeniyorum. PS'lerde bağlantı vs biraz sıkıntı yaşatabiliyor. Dead zone zaten 2 kolda da yoktur diye düşünüyorum. 9. nesilde yok zaten. Spesifik F1 içinse kabloyla oyna 9. nesil al derim.

Yine seçimi para ve kişisel zevklerine göre ver 2'si de pişman etmeyecektir. PS5 kolunun şarjlı olması 9. nesil için pil veya batarya alman gerektiğini unutma kablosuz için. Fakat simracing için zaten kabloyla bağlanman doğru olur...

Logitech'de tuş görünümü PS ile aynı uzun süredir onunla oynadığım için ona alıştım Xbox'ta direksiyon tarafı sol üstte kalıyor o çok sıkıntı eder mi diye düşünüyorum.

Logitech'de tuş görünümü PS ile aynı uzun süredir onunla oynadığım için ona alıştım Xbox'ta direksiyon tarafı sol üstte kalıyor o çok sıkıntı eder mi diye düşünüyorum.

Aksine daha az el ağrıtıyor. Xbox kolu biraz şişman olduğu için PS kolları gibi ucundan tutmuyor avcuna oturtuyorsun. Bundan dolayı el oraya daha rahat gidiyor. Çoğu insan da Xbox'ı ergonomisi daha yüksek bulur keza bende PlayStation ile büyümüş biri olarak Xbox kollarını sadece eş dostta kullanmıştım. Hem PC uyumu hem ergonomisi için Xbox kolu aldım mesela. Ben memnunum dediğim gibi önemli kıstas ergonomi ve pil konusu.

Aksine daha az el ağrıtıyor. Xbox kolu biraz şişman olduğu için PS kolları gibi ucundan tutmuyor avcuna oturtuyorsun. Bundan dolayı el oraya daha rahat gidiyor. Çoğu insan da Xbox'ı ergonomisi daha yüksek bulur keza bende PlayStation ile büyümüş biri olarak Xbox kollarını sadece eş dostta kullanmıştım. Hem PC uyumu hem ergonomisi için Xbox kolu aldım mesela. Ben memnunum dediğim gibi önemli kıstas ergonomi ve pil konusu.

Hangi siteden almalıyım Trendyol'da falan çok güvenilir gelmedi Amazon'dan baktım ama TR satıcısında bitmiş 2 farklı satıcısı vardı güvenemedim forumda biri bu siteyi önermiş önerdiğiniz site var mı alabileceğim?

Geri
Yukarı