Çözüldü F1 2020 açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İşletim sistemi
Windows 10

DexMean

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
ASUS ROG STRIX G513RM Ryzen 7 6800H , NVIDIA RTX 3060 140W, 16GB 4800MHz RAM, 512+500GB M2 SSD
Merhaba arkadaşlar,
1.13 güncellemesinden sonra oyuna sadece bir kez girebildim, bir daha giremedim. DX 11 ile açıyorum oyunu 9 FPS. DX 12 ile zaten açılmıyor. Format attım, bir şeyler denedim, durum yine aynı. Kaç gündür sormadığım adam kalmadı, bir de son kez buraya geleyim dedim çünkü her zaman sorunlarım burada çözülüyordu. Umarım bu da çözülür. Buyurun hata raporu Logfile.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Arkadaşlar merhaba,
Sorunu bugün şans eseri çözdüm. Oyun dahili ekran kartı ile açılıyormuş. Harici gözükmüyordu bende güncelledim ve sonra seçip tekrar açtım oyunu düzeldi. Sırf bunun için dün format attım bilgisayara..
Oyun orijinal fakat gözüme bir hata ilişmedi. Ekran kartı sürücünüzü güncelleyin ve bir de oyunun dosyalarını doğrulamayı deneyin.

Arkadaşlar merhaba,
Sorunu bugün şans eseri çözdüm. Oyun dahili ekran kartı ile açılıyormuş. Harici gözükmüyordu bende güncelledim ve sonra seçip tekrar açtım oyunu düzeldi. Sırf bunun için dün format attım bilgisayara..

Çözüm
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı