F1 2020 gamepad ayarı

gizliaadam

Hectopat
Elimde çok iyi bir gamepad yok maalesef. Çok da iyi oynayamıyorum oyunu. Fren yardımını en üst seviyelere getirdim araba da birkaç ayar yaptım ancak yine çok iyi dönemiyorum virajları. Nasıl daha iyi hale getirebilirim ayarları?

Bayım gamepad modelinizi tahmin edemeyiz.
Lütfen gamepad modelinizi yazın.

Hocam normal pes fifa için almıştım. F1 2018 de bunla oynadım ama 2020 aldığım için 2020 üzerinden açtım konuyu.

Game pad ayarı oyunla pek alakalı değil bildiğim en dandik marka bile alsan fark etmez bence,virajlara gelirsek F1 oyununda şunu bilmek lazım bu oyun bir Fifa yada pes değil ,az bilgi istiyor bilgi oyuna yansıyor,virajlara gelince oyunda her sektörde belli korner ve vitesin düşüreleceği yerler oluyor sen bunu gamepad ıle basar köşeyi 6 vitesde dönerim dersen .) bu iş olmaz bu oyunda 3 vitesde dönüyorsun mesela orada iş gaz vermeye kadar geliyor gazı yavaş basarak 3 viteste alırsın virajı hızlanman kolay olur gibi yada bir adamı düzlükte drs açıp geçmek işin eğlencesi.Oyunda keyboard olan yerde game pad secebeği olması lazım onu seç o şekilde oyuna adapte oluyorsun bende eski serisi var bu şekil joypad ile sürüyorum sorun olmuyor direksiyon olsa kullanamam çok araç kayıyor . joypadda Titreşimde varsa değme keyfime.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı