F1 2021 vs F1 2020

Fatih_42

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Biliyorsunuz ki EA Codemasters şirketini satın aldıktan sonra F1 serisine zam geldi. Bu iki oyun arasında ne gibi değişiklikler var?

Merhaba. Biliyorsunuz ki EA codemasters şirketini satın aldıktan sonra F1 serisine zam geldi. Bu iki oyun arasında ne gibi değişiklikler var?

Araç değişiklikleri pist değişikleri ve hikaye modu gibi yenilikler geldi. Sıkı F1 takipçisi değilseniz değmez.

Direksiyon setiniz vs. varsa gerçekten zaman ayırıyor ve rekabetçi oynuyorsanız bir de bütçeniz uygunsa F1 2021 almalısınız. Ancak normal oyuncu iseniz o kadar fazla fiyat farkına değecek bir şey yok.

Direksiyon setiniz vs. varsa gerçekten zaman ayırıyor ve rekabetçi oynuyorsanız bir de bütçeniz uygunsa F1 2021 almalısınız. Ancak normal oyuncu iseniz o kadar fazla fiyat farkına değecek bir şey yok.

Klavye ile oynayacağım. Aslında oynanabilir mi bilemiyorum. Onun için de ayrı konu açabilirim.

Klavye ile oynayacağım. Aslında oynanabilir mi bilemiyorum. Onun için de ayrı konu açabilirim.
Klavye ile en ucuz hangisi ise onu alın. F1 2020 de gayet iyi bir oyun hâlâ oynuyorum birkaç pist ve takım güncellemeleri hariç bence oldukça yeterli.

F1 2020'nin lobileri hala canlı mı? İlk çıktığındaki bütün oyun modları hala aktif mi?
ben hala arkadaşlarla oyunuyorum. Ligler var unranked ada girdiğiniz zaman 5-6 oda oluyor. Bazen full dolu oluyor. Ama dediğim gibi arkadaşlarınızla oynamanızı tavsiye ederim çünkü bazen pek insan olmayabiliyor. Oyun modalrı ise aktif modunda pek bir değişiklik yok

Geri
Yukarı