F1 2020 İçin Oyun Kumandası Önerisi

DIABLO36

Hectopat
Oyunu klavye ile oynamak acayip sıkıntılı ve sıkıcı bir his. Direksiyon seti de henüz şu aşamada almak istemiyorum. Sadece F1 oynamak istiyorum şu an için gamepad ile. 50-100 TL arası biliyorum pek kaliteli bir şey olmayacak ama deneyimlemek için hangi gamepadi önerirsiniz? Daha önce de hiç gamepad deneyimim olmadı ama aşama aşama eğer gamepad ile ısınırsam kaliteli bir direksiyon seti de almak isterim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Rampage SG-R218 modelini aldım ben 2 ay önce. Fiyatı 75₺ idi. Şu an ne kadar bilmiyorum ve çok kaliteli değil tabiki ama dediğin nitelikleri karşılıyor. Kullanımı rahat ve konforlu. Unutmadan söyleyeyim titreşim özelliği de mevcut.

Bu fiyatlara var mı bilmiyorum ama kesinlikle kendini zorla ve titreşimli bir model al yoksa pek bir keyif alamazsın.

Rampage SG-R218 modelini aldım ben 2 ay önce. Fiyatı 75₺ idi. Şu an ne kadar bilmiyorum ve çok kaliteli değil tabiki ama dediğin nitelikleri karşılıyor. Kullanımı rahat ve konforlu. Unutmadan söyleyeyim titreşim özelliği de mevcut.
Bahsettiğiniz ürünü güzel bir fiyata almışsınız😄 Şu an en ucuz 124 TL ile Vatan Bilgisayar'da gözüküyor.

Bu ürün nasıldır sizce? İşimi biraz da olsa görür mü? Titreşimliymiş ayrıca.

Teşhir ürünü varsa Teknosa'ya gidip deneyebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı