Çözüldü F1 2020 Kariyer Modunda AI Zorluğu Nasıl Değiştirilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Selamlar, F1 2020'de kariyer modu açtım fakat AI zorluğunu değiştirmek istiyorum. Forumda araştırdığımda yükleme ekranındayken değiştirmeme olanak sağlıyormuş fakat o ekrana geldiğimde değişiklik yapamıyorum. Yardımcı olur musunuz?
Screenshot_10-min.png

Son düzenleme:
Çözüm
Selam, F1 2020'de kariyer modu açtım fakat AI zorluğunu değiştirmek istiyorum. Forumda araştırdığımda yükleme ekranındayken değiştirmeme olanak sağlıyormuş fakat o ekrana geldiğimde değişiklik yapamıyorum. Yardımcı olur musunuz?

Yarışın ilk antrenman turuna girip yükleme ekranında sağ altta söylenilen tuşa vasın. Oradan AI level değiştirebilirsiniz tavsiye 100'ün altına inmeyin.
Selam, F1 2020'de kariyer modu açtım fakat AI zorluğunu değiştirmek istiyorum. Forumda araştırdığımda yükleme ekranındayken değiştirmeme olanak sağlıyormuş fakat o ekrana geldiğimde değişiklik yapamıyorum. Yardımcı olur musunuz?

Yarışın ilk antrenman turuna girip yükleme ekranında sağ altta söylenilen tuşa vasın. Oradan AI level değiştirebilirsiniz tavsiye 100'ün altına inmeyin.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı