F1 2020 nedir?

Arthur of Rivia

Centipat
İki kişilik bir yarış oyunu arıyordum. (Split Screen) F1 2020 galiba oynanıyor ama ben F1 serisi hakkında hiçbir şey bilmiyorum. Sorum şu: F1 2020 nedir? Yani hikayeli modu için mi alınır yoksa online kısmı mı iyidir? Genel olarak anlatır mısınız?

Son düzenleyen: Moderatör:
Formula 1'in resmi oyunudur. Biraz yarışları izleyip bilgi edinebilirsiniz. Kariyer modu harika gözüküyor. Sırf bunun için alınır. Online için aynısını diyemeyeceğim. Geçilmeyi kendisine yediremeyip üzerinize sürüp çarpanlar bi süre sonra kanser edebiliyor.

Online'da sıkıntılı oyuncu profilleri mevcut, ilk virajda çarpan vs. bir sürü sorunlu insan var. Arkadaşınla CO-OP kariyer yapabilirsin böyle bir imkanın mevcut. Hikaye olarak birden çok seçeneğin var. Kariyer modunda bir takımın parçası olup onlar için yarışabilirsin veya kendi takımını kurma modunda işin detayına inip sponsor bulma, takımın yarışçılarını seçme gibi kararlarda sorumluluk alabilirsin. Tavsiyem direksiyonun varsa mutlaka alman. Direksiyonla beraber muhteşem bir yarış deneyimi edinirsin.

Hocam genel olarak F1'in en güncel ve en kaliteli oyunudur desek yanlış olmaz. Güzel araba fizikleri keyifli bir oynanışı ile bence araba sevenler için olmazsa olmaz bir oyundur. Sorduğunuz sorulara gelirsek isterseniz tek kişilik olarak "Grand prix", "My Team" ve "Career" gibi modlarla oynayabilir. Ya da multiplayer kısmından "dereceli" veya "derecesiz" bir şekilde canlı kanlı rakipleriniz ile sövüşüp güzelce yarışabilirsiniz (!). Split screen olayına gelirsek yanlış bilmiyorsam ekranı oradan ikiye bölüp, 2 kişilik güzel bir deneyim sunuyor. Genel olarak öneririm. Hiçbir fikriniz olmamasına rağmen seveceğinize inanıyorum. Özellikle multiplayer ve MY Team modu çok keyifli. MY Team'de hem takımı yönetip hem yarışmak inanılmaz bir haz veriyor. Öneririm!

Formula 1 işte hocam. Biz de aldık arkadaşlarla online oynarız diye oynuyoruz. Onlar çok eğleniyor neredeyse her akşam oyundalar fakat ben F1’ i oldum olası sevmediğim için pek sarmadı. Dirt Rally kadar eğlendirmedi. Hoş, onda da çok başarılı sayılmam ama daha çok eğlendiğim aşikar. Toz toprak daha çok sarıyor kimini belli ki. :) Siz eğer Formula 1’e ilgi duyarsanız eminim sizi de memnun edecektir. Genel olarak olumlu dönüşler alan bir oyun.

Peki offline(local-split scren) Co-op modu nasıl iki kişi yarış yapılıyor mu ve iki kişi kariyer yapılıyor mu?
Formula 1'in resmi oyunudur. Biraz yarışları izleyip bilgi edinebilirsiniz. Kariyer modu harika gözüküyor. Sırf bunun için alınır. Online için aynısını diyemeyeceğim. Geçilmeyi kendisine yediremeyip üzerinize sürüp çarpanlar bi süre sonra kanser edebiliyor.
Yazdığım soruya bakar mısınız?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı