Oyun F1 22 Steam'de 300 TL

O zaman oynamayacak veya böyle EA'e isyan etmeyecek. Bu iş için ne servetler dökülüyor. 16 dolar hiç bir şey emin olun. Paranız değersize adam ne yapsın ücretsiz mi dağıtsın? Yeni çıktığı için de indirim oranı düşük kış indirimde vs. daha düşecektir muhtemelen.

Zaten oynayacağım dememiş. Ayrıca ortada öyle abartılı bir iş yok. Onca büyük yapımlar bu kadar fiyat çekmiyor sen kimsin ya? Her neyse ona göre pahalı ve almak istemez. Bu konuyu konuşmak size hiç düşmez.

Oyunun global fiyatı 30$, 30 dolar da 557 TL ediyor. Oyunun indirimsiz fiyatı da 600 TL, bu pahalı değil de nedir? Ha diyorsun ki benim param çok, git ver 300 TL. Tutan yok.
Yalnız 30 dolar indirimli hâli. İndirimsiz 60 dolar. Yani EA'de bu oyunu fiyatlandırırken Sony gibi dolar kurunu 10'dan baz almış.

Zaten oynayacağım dememiş. Ayrıca ortada öyle abartılı bir iş yok. Onca büyük yapımlar bu kadar fiyat çekmiyor sen kimsin ya?
Adamın rakibi yok? Var mı bu seviyede F1 oyunu? Cayır cayır da satıyor yurt dışında burada tabii para değersiz olduğu için insanlar erişemiyor.

Fiyatını hak eder mi seriyi bilenler söylesin artık.
Konuya gelecek olurak F1 2020 daha güzel oyun bence. Araçların dengesi vs. çok daha iyi. F1 tarihinin en iyi araçlarıyla oynuyorsunuz zaten mükemmel bir oyun şahsi fikrim.

@NotAKnightAnymore yanlış bilgi için kusura bakmayın, bilginin üstünü çizdim. Benim düşünceme göre bu oyun 300 TL etmez, 20 yapımı iş görecektir. Serileri arasında da çok bir fark yok.

Adamın rakibi yok? Var mı bu seviyede F1 oyunu. Cayır cayır da satıyor yurt dışında burada tabii para değersiz olduğu için insanlar erişemiyor.

Konuya gelecek olurak F1 2020 daha güzel oyun bence. Araçların dengesi vs. çok daha iyi. F1 tarihinin en iyi araçlarıyla oynuyorsunuz zaten mükemmel bir oyun şahsi fikrim.

Rakibi yok diye bir kaç bin TL yapsın o zaman. Hiç kimseler alamaz böylece, onlar için daha mantıklı. Sizi bilmem ama bana göre değmeyecek ve çöp bir oyun. 😀

O zaman oynamayacak veya böyle EA'yi isyan etmeyecek.

@Xeon Haswell, bu yoruma göre EA'yi eleştirmek de yasak anlaşılan :D Neyse oyunu alacaklara iyi oyunlar diliyorum. Benim düşünceme göre de oyunun 20 yapımına bakın, buna 300 TL vermeyin derim.

Rakibi yok diye birkaç bin TL yapsın o zaman. Hiç kimseler alamaz böylece, onlar için daha mantıklı. Sizi bilmem ama bana göre değmeyecek ve çöp bir oyun. 😀

Ben orada onu mu anlatmak istemişim sence? Anladığına emin misin? Adam bu fiyatta yurt dışında cayır cayır satar, satıyor da ideal oyun fiyatı aralığı bu seviyede çünkü. Rakibi olsa bu fiyatlara satamaz. Kimse almaz. Bu adamlar lisanslara nasıl paralar döküyor. Rakip çıkabilecek firma da çıkmaz lisanslara o kadar para veremez. Bu sebepten ötürü de satıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben orada onu mu anlatmak istemişim sence? Anladığına emin misin? Adam bu fiyatta yurt dışında cayır cayır satar, satıyor da ideal oyun fiyatı aralığı bu seviyede çünkü. Rakibi olsa bu fiyatlara satamaz. Kimse almaz. Bu adamlar lisanslara nasıl paralar döküyor. Rakip çıkabilecek firma da çıkmaz lisanslara o kadar para veremez. Bu sebepten ötürü de satıyor.

iRacing.

Geri
Yukarı