F1 23 Game ile oynanırken araç zor dönüyor

efeyumak

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, öncelikle oyunu gamepad ile oynuyorum. Ayarları sıfırlamıştım fakat şimdi de araba virajlarda olsun sağ veya sola Full dönmüyor. Neden kaynaklı olabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Full hiçbir zaman dönmez zaten dönmesine de gerek yok. Yarış çizgisini takip edin, gerektiği yerden viraja girip frenlemeye dikkat ederseniz virajı kolayca alabilirsiniz. Büyük ihtimalle yavaş girmeniz gereken viraja hızlı girdiğiniz için dönemiyorsunuz. Bende ilk kez F1 oynadığımda araçların dönmemesinden şikayet ediyordum zamanla alışacaksınız.
Fren ya da direksiyon assist kullanıyorsanız kapatın.

Full hiçbir zaman dönmez zaten dönmesine de gerek yok. Yarış çizgisini takip edin, gerektiği yerden viraja girip frenlemeye dikkat ederseniz virajı kolayca alabilirsiniz. Büyük ihtimalle yavaş girmeniz gereken viraja hızlı girdiğiniz için dönemiyorsunuz. Bende ilk kez F1 oynadığımda araçların dönmemesinden şikayet ediyordum zamanla alışacaksınız.
Fren ya da direksiyon assist kullanıyorsanız kapatın.

Hocam yaklaşık 200 saatim var ve ayarları sıfırladıktan sonra ne olduysa oldu direksiyonu hafif sağ veya sol yapsam bile otomatik olarak tekrar geri düzeliyor yani art arda gelen virajları dönemiyorum bir ayar açık kaldı büyük ihtimal ama bulamıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı