F1 24 Epic Games'te 2.599,99 TL'den, Xbox ve PlayStation'da ise 2.899,99 TL'den ön siparişe açıldı

Oyun sektörünün TR de bitişine şahit oluyoruz belki ekonomi böyle olmasa Türk yatırımcilar oyunlara Türkçe dil desteği bile sağlardı ama artık mümkünati yok 350 Steam oyunum var Steam'e yaptırdığım para 4K falandir şimdi tek oyun 2K üstü.

Dolar o kadar hızlı artıyor ki siz bu resmi attıktan sonra 2.180.55TL olmuş. Steam'de de şimdiden 1 TL zam gelmiş :)
Steam hala en insaflısı. 😁
Yine de bir sıkıntı var çünkü öyle olsa bile bizde daha pahalı oluyor.

Niye oyunun Euro fiyatı 80 euro onu da bilmiyorum EA iyice kafayı yemiş yurtdışında bile. Hadi 80 Euro olsa bile 2700 TL olması lazım ama bizde 2900 Yani yaklaşık 86 euro.

Eki Görüntüle 2127993

Eki Görüntüle 2127995
Oyunlar ne zamandan beridir 80 Euro ile çıkış yapar oldu?

Keşke Codemasters EA'nın çatısı altına girmeseydi. Spor oyunlarında neredeyse tekel oldukları için tüm oyunlarına bu dayatmayı yaparlarsa hiç şaşırmam.

Oyunda sektörünün TR de bitişine şahit oluyoruz belki ekonomi böyle olmasa Türk yatırımcilar oyunlara Türkçe dil desteği bile sağlardı ama artık mümkünati yok 350 Steam oyunum var Steam'e yaptırdığım para 4K falandir şimdi tek oyun 2K üstü.
Steam'in dolar kuruna geçişinden sonra Türkçe dil desteğinin umursanmayacağını anlamıştım ben. Pazar bile onları etkilemiyorsa dil desteği sunmaya gayret göstermezler.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı