Rehber F1 oyunlarını mouse ile oynamak

oyunda atamayı yapamadım kafayı yemek üzereyim tam olarak nasıl yapmam gerekiyor ?

Hocam ben ne yapıp ettiysem her qualify'da mouse sağa çekiyor. Scroll tuşu çalışmadı. Ayarlardan calibration kısmından baktığımda 37 ile sağa çekiyor sürekli. Ne yapabilirim? Bir de hassasiyet fazla geliyor, oyun ayarlarından da düşüremedim, onu ne yapabilirim?

Hocam tuş takılı kalmış hangi tuş tetikliyor bilmiyoruz. Bütün ayarları silip tekrar yapmanız lazım.

Hocam tuş takılı kalmış hangi tuş tetikliyor bilmiyoruz. Bütün ayarları silip tekrar yapmanız lazım.
Valla hocam başka yerlerden de baktım, Steam atölyesinden mouse steering'e de abone oldum ama bir türlü düzelmedi. Teşekkür ederim yine de.

Valla hocam başka yerlerden de baktım, Steam atölyesinden mouse steering'e de abone oldum ama bir türlü düzelmedi. Teşekkür ederim yine de.
Hocam dediğim gibi takili kalmis tus. Sunu da yapabilirsiniz su anki kontrol semanizi silin. Sonra klavye semasindaki sag solu yapip direkt kaydedin ve cikin. Tekrar duzenleyin calibrationda sorun gozukmuyorsa kullanabilirsiniz.

Hocam dediğim gibi takili kalmis tus. Sunu da yapabilirsiniz su anki kontrol semanizi silin. Sonra klavye semasindaki sag solu yapip direkt kaydedin ve cikin. Tekrar duzenleyin calibrationda sorun gozukmuyorsa kullanabilirsiniz.
Denerim hocam, teşekkürler. Yine olmazsa Assetto'dan devam gibi.

@shotgunned ben sizin verdiğiniz herşeyi f1 22 de yaptım mis gibi çalıştı fakat f1 23te çalışmadı napmam lazım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…