F1 oyunu için direksiyon önerisi

Alacaksan 900 derece özelliği tercih edilir ama F1 900 derece ile oynanmaz. :D Ayarlardan o dereceyi 180'e düşürmeni tavsiye ederim. Yoksa viraja o hızlarla girerken direksiyonu zamanında o dönüş açısına getiremezsin.

Model olarak bir tavsiyem yok çünkü G29 varken bile oyunda çok efor sarf etmek bana saçma geldiğinden başkasına verdim. Sadece F1 ve 900 derece konusunda uyarayım dedim. :D

Son düzenleme:
teşekkürler
900 derece yalnızca F1 oynayacaksanız fazla. ETS, Forza falan olsa 900 derece çok güzel olurdu. Thrustmaster markasının ürünlerini incelemenizi öneririm sıfırları pahalı fakat ikinci el bulabilirsiniz.

Teşekkürler thrustmaster ferreri Red Legend Edition modeli güzel geldi fiyatı da nispeten daha uygun bir bilginiz var mı o model hakkında.
Alacaksan 900 derece özelliği tercih edilir ama F1 900 derece ile oynanmaz. :D ayarlardan o dereceyi 180'e düşürmeni tavsiye ederim. Yoksa viraja o hızlarla girerken direksiyonu zamanında o dönüş açısına getiremezsin.

Model olarak bir tavsiyem yok çünkü G29 varken bile oyunda çok efor sarf etmek bana saçma geldiğinden başkasına verdim. Sadece F1 ve 900 derece konusunda uyarayım dedim. :D.

Teşekkürler oyunun kendi ayarlarından dönüş derecesini ayarlayabilir miyim direksiyonun.

Bir de son bir şey daha soracağım bu DFGT direksiyonlarda vitesi nereden küçültüp yükseltiyoruz örneğin thrustmasterlar da direksiyonun arkasında vites pedalları var ama DFGT'lerde bulamadım o tarz bir şey.

Son düzenleme:
merhabalar arkadaşların dediği gibi 900 derece f1 için çok fazla ayarlardan 180 ne düşür demişler arkadaşlar ama onu ben beceremedim logitech gaming software programında yeni oyunları tara dediğimde f1 2020 yüklü olmasına rağmen taramada oyunu bulmuyor bu sebepten derece ayarıda yapamıyorum zaten oyun içinde de ayar yok nasıl yapıcaz bilen varsa yazabilir mi.......

Geri
Yukarı