F310 199TL

Triggerların sert olması da biraz yoruyor. Özellikle yarış oyunlarda parmak kası yaptırıyor, bezdiriyor.
Evet DS3 de var onunkiler daha rahat ama F710'a da alıştım yarış oyunlarında gayet rahat kullanabiliyorum. Bu ay bi RDR2 bitireceğim bakalım o zaman nasıl olacak, yoracak mı, göreceğiz.

F310 iyidir. Titreşim özelliği yok. Sağlam ve alınabilecek bir kol. Fiyatı da uygun. Bende de var.

F310 iyidir. Titreşim özelliği yok. Sağlam ve alınabilecek bir kol. Fiyatı da uygun. Bende de var.

DualShock 4'üm sorunlu olduğu için almayı düşünüyorum aslında. Trigger'ları sertmiş ama hassasiyet ayarı var mı? Yani F1 tarzı oyunlarda belirli seviye de gaz verebiliyor muyuz? Ve oyunlarda program gerektiriyor mu?

DualShock 4'üm sorunlu olduğu için almayı düşünüyorum aslında. Trigger'ları sertmiş ama hassasiyet ayarı var mı? Yani F1 tarzı oyunlarda belirli seviye de gaz verebiliyor muyuz? Ve oyunlarda program gerektiriyor mu?
Xinput desteği var. Program kurmaya gerek yok. Triger var ve istediğiniz gibi gaz verebilirsiniz.

Zamanında bununla Xbox 360 kolu arasında kalmıştım Xbox tercih ettim kafam da hiç ağrımadı ama tabii şu an 0 Xbox kolu piyasalarda var mı bilmiyorum yoksa alınabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı