F310 vs GXT 540

437935

Hectopat
Makaleler
1
250TL bütçede bu ikisi arasında kaldım. GXT 540 görünüş ve ergonomi açısından daha cazip geldi gözüme ama marka olarak da F310 ön planda. Analog ekseni, tetik hassasiyeti ve ölü bölgenin sıkıntı yaratmaması açısından hangisi daha iyi? Hangisini daha iyi bir tercih olur?

250TL bütçede bu ikisi arasında kaldım. GXT 540 görünüş ve ergonomi açısından daha cazip geldi gözüme ama marka olarak da F310 ön planda. Analog ekseni, tetik hassasiyeti ve ölü bölgenin sıkıntı yaratmaması açısından hangisi daha iyi? Hangisini daha iyi bir tercih olur?

Analog olarak F310 biraz daha önde GXT 540'ın analog testleri var o videolara bakabilirsin ikisinin de tetik hassasiyeti güzel lakin F310 da tetikler bayağı sert. Trust GXT 540 yeni olduğu için şu an belli bir kronik sorunu yok gibi. F310 rb ve lb tuşları kronik olarak bozulabiliyor.

F310 kesinlikle daha üst seviye. Kablosuz isterseniz denk gelirse indirimlerden 300 TL civarına F710 alabilirsiniz.

Analog olarak F310 biraz daha önde GXT 540'ın analog testleri var o videolara bakabilirsin ikisinin de tetik hassasiyeti güzel lakin F310'da tetikler bayağı sert.

GXT 540'ın titreşim avantajı var. Tutuşu da biraz daha rahat gibi. Ama genele bakarsak F310 daha uzun ömürlüdür.

İkisinde de Analog'lar 8-axis mi? Bunun 8-axis oluşunun ne gibi eksileri olur?

Kablosuz isterseniz denk gelirse indirimlerden 300 TL civarına F710 alabilirsiniz.

Onu düşünüyordum ama hiç düştüğünü görmedim. Mevcut fiyatı 470 TL ne yazık ki.

Konuya bakabilirsiniz. Yardımcı olabilir.

Analog olarak F310 biraz daha önde GXT 540'ın analog testleri var o videolara bakabilirsin ikisinin de tetik hassasiyeti güzel lakin F310 da tetikler bayağı sert. Trust GXT 540 yeni olduğu için şu an belli bir kronik sorunu yok gibi. F310 rb ve lb tuşları kronik olarak bozulabiliyor.
Hocam benim için en önemlisi tetik hassasiyeti bastığım kadar gitmesi. İkisi arasında hangisini tercih etmeliyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
İkisinde de hassas tetikler Trust GXT 540'ın modern ve daha rahat tetikleri var ona bir göz atın beğenmezseniz iade edersiniz.
İkinci el alacağım, ETS 2 oynamak için. ikiside benzerse hangisini daha uygun fiyata bulursam onu alayım o zaman...
İkisinde de hassas tetikler Trust GXT 540'ın modern ve daha rahat tetikleri var ona bir göz atın beğenmezseniz iade edersiniz.
Ha bu arada f310 değil f510 bakıyorum ben. Onunda hassasiyeti f310 ile aşağı yukarı aynıdır herhalde...

Geri
Yukarı