F710 alınır mı?

Rwoxy

Hectopat
F710 alacağım fakat kafamda birkaç soru işareti var. Kurulumu için USB'yi takınca otomatik Windows tanır mı? Genellikle Forza Horizon, Mortal Kombat, FIFA, pes tarzı oyunlar oynayacağım. Bu oyunlar için alınmalı mıdır? Alınmaz ise başka neler önerebilirsiniz?

Kötü bir cihaz değil ama artık daha güzel alternatifler var. Özellikle Forza'da analogları yetersiz gelir F710'un.
Kablolu 8BitDo kullanıyorum. Harika ötesi değil belki ama gayet iyi.

Kötü bir cihaz değil ama artık daha güzel alternatifler var. Özellikle Forza'da analogları yetersiz gelir F710'un.
Kablolu 8BitDo kullanıyorum. Harika ötesi değil belki ama gayet iyi.
F710'un analoglari yetersiz geliyorsa gamepad almayalim cunku F710'un deadzone performansi Xbox 9. nesil ve DualSense gibi kollar ile neredeyse ayni. %6-7 civari deadzone performansi var.

F710 kullanıyorum 3 yıldır tık yok gamepadde sağlamlığı cidden iyi ama hem ergonomik açıdan hemde benzer fiyatta daha iyileri olabilmesi açısından alınmaz diyorum.

O fosil alınmaz. 8BitDo Ultimate C öneririm. Kendisi Xbox ile ortak bir marka zaten.

8Bitdo Ultimate C Wireless 2.4G Game Controller for PC Windows 10 11 Steam Deck for Raspberry Pi

Yeni bir hesap açıp ilk sipariş kuponunu kullanmayı unutma.
Mobilden üst üste 3 gün girerseniz 3 dolar kupon daha veriyor öyle yapıp sipariş verdim kargoda şu an. Yeni kullanıcı kuponu ile birlikte toplam 1116 Tl'ye denk geliyor. Bu arada belirteyim mor rengini alın ben önce yeşil sipariş verdim stokta yokmuş biz siparişi verince getiriyorlarmış stoğa onun bize gelmesi 1 ayı bile bulabilir. Mor stokta gözüküyor 10-11 günde geliyormuş.

Mobilden üst üste 3 gün girerseniz 3 dolar kupon daha veriyor öyle yapıp sipariş verdim kargoda şu an. Yeni kullanıcı kuponu ile birlikte toplam 1116 TL'ye denk geliyor. Bu arada belirteyim mor rengini alın ben önce yeşil sipariş verdim stokta yokmuş biz siparişi verince getiriyorlarmış stoka onun bize gelmesi 1 ayı bile bulabilir. Mor stokta gözüküyor 10-11 günde geliyormuş.

Aynı durumu yaşadım. 2 gün önce yeşili sipariş ettim stokda yok. Moru var şu an. Mor alın.

F710'un analoglari yetersiz geliyorsa gamepad almayalim cunku F710'un deadzone performansi Xbox 9. nesil ve DualSense gibi kollar ile neredeyse ayni. %6-7 civari deadzone performansi var.
2 tane F710 eskittim, araba oyunlarında istediğim hassasiyeti alamamıştım. Belki benim cihazlarda bozukluk vardı belki oyunun ayarlarında bir problem vardı. Ancak hiç bir zaman diğer Gamepadlerin hassasiyetini yakalayamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı