Çözüldü F710 için USB Hub alınmalı mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

LehMecun

Picopat
Daha fazla  
Araştırdığıma göre Logitech F710'da bağlantı kopması oluyormuş ve bu kapmayı azaltmak için USB Hub alın diyorlar. Siz nasıl bir USB Hub önerirsiniz? Sadece bir USB takacağım fazla girişi olmasına gerek yok biraz ucuz olsa iyi olur şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Yanındaki kablo ne işe yarıyor ki o zaman?

Normalde içinden çıkan USB'yi kasaya takıyorsun, bu kablo sayesinde kolun dibine kadar getirebiliyorsun o USB'yi. Gecikme süresi falan azalır diye düşünüyorum daha yakından. Uzaktan hiç denemedim.
4 yıldır kullanıyorum zerre bağlantı kopması olmadı. Adam uzatma kablosu olmadan kullanıyor, sonra neden bağlantı kopuyor..!
Ben laptop için kullanıyorum bende de bir kere bile kopma olmadı. Ama televizyona taksam muhtemelen yanındaki o uzatma kablosunu kullanmadan kullanamam. F710 cidden sorunsuz ve fiyat olarak uygun bir cihaz.

4 yıldır kullanıyorum zerre bağlantı kopması olmadı. Adam uzatma kablosu olmadan kullanıyor, sonra neden bağlantı kopuyor..!
Siz kablosuz kullanmayı önermiyorsunuz. yani kablolu kullanmalıyım.

4 yıldır kullanıyorum zerre bağlantı kopması olmadı. Adam uzatma kablosu olmadan kullanıyor, sonra neden bağlantı kopuyor!

Bir de bilgisayarı her açıp kapattığımda USB'yi çıkarıp takmam mı gerekiyor.

Ben laptop için kullanıyorum bende de bir kere bile kopma olmadı. Ama televizyona taksam muhtemelen yanındaki o uzatma kablosunu kullanmadan kullanamam. F710 cidden sorunsuz ve fiyat olarak uygun bir cihaz.
Bir de bilgisayarı her açıp kapattığımda USB'yi çıkarıp takmam mı gerekiyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı