F710 ömrü ne kadar?

İyi bir cihaz. DualSense ve DualShcok gibi ürünlerin fiyat performans muadili. Ancak 800 - 900TL gibi bir fiyata Dualsense almak daha mantıklı. PS/PC ve android platformlarda çalışıyor.

Kullanmaya bağlı. Hor kullanırsanız hızlı bozulur. Güzelce bakırsanız hiçbir şey olmaz. Zamanında pazardan aldığım gamepadi 4 sene kullanmıştım.

İyi bir cihaz. DualSense ve DualShcok gibi ürünlerin fiyat performans muadili. Ancak 800 - 900TL gibi bir fiyata Dualsense almak daha mantıklı. PS/PC ve android platformlarda çalışıyor.

800 - 900 TL bandında DualSense nerede hocam? Eğer bildiğiniz orijinal bir yer varsa piyasadan toplayalım hepsini. 😄

800 - 900 TL bandında DualSense nerede hocam? Eğer bildiğiniz orijinal bir yer varsa piyasadan toplayalım hepsini. 😄
ikinci el tabii :) Gaziantep'te bir satıcı var. Mağazada ve online satış platformlarında satış yapıyorlar. Ben onlara 600TL'ye satmıştım onlar mağazada 700TL'ye satıyorlardı. Sahibinden üzerinden baktım 800 900e var baya. sıfırları da 1200 1400 arası sanırım

Yeni konular

Geri
Yukarı