F710'da bağlantı kopma sorunu devam ediyor mu?

xNereY

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
MSI GTX 1660 Super Gaming X | AMD Ryzen 3500X | Gigabyte B450M S2H | GSkill (8x2) 16 GB 3200 MHz | WD Blue 1 TB - WD Blue SN570 500 GB | Corsair Spec-Delta RGB / Corsair 550W 80+ PSU
Selamlar, gamepad istiyorum ama hepsinde farklı bir problem bulunuyor ne alsam diye çok kararsızım, Logitech iyi olacağını düşünüyorum ancak F710'da da kopma sorunu bulunuyor. Kullanan arkadaşlar sorun yaşadıysa nasıl çözdüğünü ya da yaşamadıysa kesin bir çözüm yolu varsa konuya aktarabilir mi? Eğer problemleri devam ediyorsa farklı gamepadlara yönelmem gerekecek sanırım, yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler.

Merhaba dostum, F710 da kopma hiç yaşamadım yaklaşık 10 aydır kullanıyorum. Fakat pili ömründe azalma var gibi.

Merhaba dostum, F710 da kopma hiç yaşamadım yaklaşık 10 aydır kullanıyorum. Fakat pili ömründe azalma var gibi.
Bataryalı olsa olabilir ama pil değiştirdiğinizde böyle bir şey olması garip, kaliteli pil olmamasından ötürü kaynaklanıyor olabilir mi?

Çözüm alıcıya mümkün olduğu kadar yakın olmak.

Bir de USB-USB LED'li bir aparat alıyorlar. LED sayesinde sürekli akım çekildiği için kopma sorunu olmadığını söylüyorlar. Ancak denemedim.

Çözüm alıcıya mümkün olduğu kadar yakın olmak.

Bir de USB-USB LED'li bir aparat alıyorlar. LED sayesinde sürekli akım çekildiği için kopma sorunu olmadığını söylüyorlar. Ancak denemedim.
LED'li USB HUB sanırım işe yarıyormuş hocam, teşekkürler öneri için.

LED'li USB HUB sanırım işe yarıyormuş hocam, teşekkürler öneri için.
Rica ederim. Kopma sorunu dışında uzun süreli kullanımlarda eli yorabiliyor, bundan da bahsetmeliyim. 1-2 el PES atayım veya 1 saat kadar yarış oyunu oynayayım falan diyorsanız pek rahatsız etmez. Daha üzeri sürelerde yoruyor beni. Ergonomisi daha iyi modeller varsa onlara da bakabilirsin.

Rica ederim. Kopma sorunu dışında uzun süreli kullanımlarda eli yorabiliyor, bundan da bahsetmeliyim. 1-2 el PES atayım veya 1 saat kadar yarış oyunu oynayayım falan diyorsanız pek rahatsız etmez. Daha üzeri sürelerde yoruyor beni. Ergonomisi daha iyi modeller varsa onlara da bakabilirsin.
Hocam sadece Ride, MotoGP ve WWE serisi için alacağım ne kadar sararsa o kadar oynarım, hiç bilmiyorum açıkçası. GXT 540 ve GXT 590 modelleri de listemin içerisinde, bu arada tekrardan teşekkürler.

Geri
Yukarı