Çözüldü Fabrika ayarlarına döndürülen Samsung cihaz nasıl kurtarılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Ahmet can kymk

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RTX 4060
AMD Ryzen 7 5700x
32 GB RAM
Samsung cihazımda fabrika ayarlarına sıfırladım daha sonra Gmail'e giriş yapmaya çalışır iken sıfırladığım cıhazdan onay ıstıyor. Şifreyi de hatırlamıyorum, nasıl giriş yaparım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Samsung cihazımda fabrika ayarlarına sıfırladım daha sonra Gmail'e giriş yapmaya çalışır iken sıfırladığım cıhazdan onay ıstıyor. Şifreyi de hatırlamıyorum, nasıl giriş yaparım?
Hocam kimlik ile galiba kurtarılıyordu. Başka çareniz yok maalesef. Ben de yaşamıştım ama başka bir cihazda oturumum vardı. Oradan güvenlik bilgisi eklemiştim (Telefon ve yedek e-posta). Belki başka cihazda oturumunuz varsa deneyebilirsiniz.
Olmayan cihaza dönülmez maalesef. Başka yerde google hesabınız açıksa oradan güvenlik şeylerini devre dışı bırakın. Belki olabilir.

Hocam kimlik ile galiba kurtarılıyordu. Başka çareniz yok maalesef. Ben de yaşamıştım ama başka bir cihazda oturumum vardı. Oradan güvenlik bilgisi eklemiştim (Telefon ve yedek e-posta). Belki başka cihazda oturumunuz varsa deneyebilirsiniz.

Çözüm
Hocam kimlik ile galiba kurtarılıyordu. Başka çareniz yok maalesef. Ben de yaşamıştım ama başka bir cihazda oturumum vardı. Oradan güvenlik bilgisi eklemiştim (telefon ve yedek e-posta). Belki başka cihazda oturumunuz varsa deneyebilirsin.

Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı