Telefonu fabrika ayarlarına sıfırlamak

Virüs olduğundan emin misiniz çok zor bir şey telefonda virüs bulaştırmak.
Virüs olduğundan emin misiniz çok zor bir şey telefonda virüs bulaştırmak.
Detayları aktarım virüs mü değil mi karar ver
Google Chrome teknosa yazdım aradım karşıma 8 9 tane teknosa numarası konumları geldi ilk 3 4 tanesini aradım ara dedim aradım hiçbir sorun yok 5 yada 6. Sıradakini ara dedim ararken saatin yanında boşluk var bildirim paneli oraya uyarı geldi bir şey çıktı kayboldu virüs olduğundan şüpheliyim herneyse telefonu sıfırladım bu olunca kurdum wifiye bağlandım kurdum sonra WiFi ile mobil veri geçişi yaparken WiFi yerinde isim soyisim geldi bir an kayboldu WiFi ismi farklıydı bizim WiFi değildi sonra düzeldi ondan sonra telefonu birdaha sıfırladım bu olduğu için bu sefer instagram kurdum instagram kendiliğinden kalktı şuan ondan dolayı virüs falan var sanıyorum

Google Chrome teknosa yazdım aradım karşıma 8 9 tane teknosa numarası konumları geldi ilk 3 4 tanesini aradım ara dedim aradım hiçbir sorun yok 5 yada 6. Sıradakini ara dedim ararken saatin yanında boşluk var bildirim paneli oraya uyarı geldi bir şey çıktı kayboldu virüs olduğundan şüpheliyim herneyse telefonu sıfırladım bu olunca kurdum wifiye bağlandım kurdum sonra WiFi ile mobil veri geçişi yaparken WiFi yerinde isim soyisim geldi bir an kayboldu WiFi ismi farklıydı bizim WiFi değildi sonra düzeldi ondan sonra telefonu birdaha sıfırladım bu olduğu için bu sefer instagram kurdum instagram kendiliğinden kalktı şuan ondan dolayı virüs falan var sanıyorum

Muhtemelen saatin yanındaki bildirim panelinde gördüğünüz uyarı, o an için konumunuzun ya da mikrofonunuzun kullanıldığını belirten bir uyarıydı. Endişe etmeyin. Wi-Fi kısmını ise tam anlayamadım.

Yine de bu tarz durumlardan çok endişeleniyorsanız ve virüs girmesinden korkuyorsanız, bütçeniz uygunsa bir iPhone alabilirsiniz. Elbette en iyisine siz karar verirsiniz.

Muhtemelen saatin yanındaki bildirim panelinde gördüğünüz uyarı, o an için konumunuzun ya da mikrofonunuzun kullanıldığını belirten bir uyarıydı. Endişe etmeyin. Wi-Fi kısmını ise tam anlayamadım.

Yine de bu tarz durumlardan çok endişeleniyorsanız ve virüs girmesinden korkuyorsanız, bütçeniz uygunsa bir iPhone alabilirsiniz. Elbette en iyisine siz karar verirsiniz.
Telefonu a73u cumartesi aldım zaten

Telefonu a73u cumartesi aldım zaten
A73 bir Apple iPhone ürünü değildir, bir Samsung markasının Android ürünüdür. Size bu yüzden böyle söyledim zaten. Önceki konularınızda ve mesajlarınızda, Android cihazlara giren virüslerden aşırı endişe ettiğinizi gördüm ve endişelerinizi mümkünse azaltabilmek istedim. Ama tabii ki hepsi sizin tercihinizdir, benimki bir tavsiye idi yalnızca.

A73 bir Apple iPhone ürünü değildir, bir Samsung markasının Android ürünüdür. Size bu yüzden böyle söyledim zaten. Önceki konularınızda ve mesajlarınızda, Android cihazlara giren virüslerden aşırı endişe ettiğinizi gördüm ve endişelerinizi mümkünse azaltabilmek istedim. Ama tabii ki hepsi sizin tercihinizdir, benimki bir tavsiye idi yalnızca.
Ama iPhone şarjı hemen bitiyor 2700 mah kapasitemi olur

Ama iPhone şarjı hemen bitiyor 2700 mah kapasitemi olur
Pil süresinin ölçümü yalnızca mAh kapasitesi ile yapılmaz. Pili haftalarca giden Nokia 5110'un 600 mAh bataryası vardı mesela. Pil süresi, cihazın o pili nasıl kullandığı ve işletim sistemi ile de ölçülür. iPhone'ların şarjının hemen bitmediğini size net olarak söyleyebilirim. Eskiden Sony Xperia cihazdan iPhone cihaza geçiş yapmıştım, bataryası az olduğu hâlde pil ömrüm 1 günden yaklaşık 2 güne çıkmıştı. (Sabah şarjdan çıkarınca, ertesi gün akşama doğru bitmeye yaklaşıyordu pil.)

Ek olarak, iPhone bataryaları (artık Mini modelleri de olmadığı için) 3200 ila 4323 mAh arasında değişiyorlar artık.

Her neyse, günün sonunda pil ömrünü yalnızca batarya mAh kapasitesine bakarak ölçmeyin diye size bunları yazdım. Yoksa istediğiniz cihazı alın siz yine. Ben küçük bir düzeltme yapmış olayım dedim yalnızca.

10 bin TLye iPhone ikinci el bulabilirsiniz.
Wi-Fi kısmını anlamadım ama saatin yanında çıkan işaret gizlilik bildirimidir yani o an herhangi bir uygulama konum, mikrofon, kamera, sensörler vb kullanıyorsa o işaret çıkar ve hangi bileşen kullanılıyorsa farklı renkler gösterir.

Yeni konular

Geri
Yukarı