Faça izlerini tümden geçirmek

Darth Vader FRT

Centipat
Yer
İstanbul Beşiktaş
Sevgili üyeler, yaşım 24 geçmişte yaşadığım ailevi sebeplerden dolayı psikolojim bozuldu. Babam, annemi ve beni 14 yaşımdayken bıçakladı, ondan sonra kendimi kesmeye başladım. Ağzıma bir kez olsun uyuşturucu sürmedim, bunları ayık kafa ile yapıyordum ve zevk alıyordum kesiklerin üzerine bir kat daha vuruyordum. Bunu aralıksız 4 sene yaptım sonra ilaçlar ve hastane sayesinde kurtuldum ama şu an kollarım ve göğüs bölgem ve boğazım aşırı kötü durumda bu izleri kapatabilecek cerrahi işlem var mı? İnternetten baktım ama sonuçlar bana pek yardımcı olmadı. Şu an kız akadaşım var ve 1 ay sonra kızı isteyeceğiz ailesi görür diye çok korkuyorum, kollarım yüzünden kızı vermezler diye annesi biliyor ama babası beni daha önce hiç görmedi. Parası neyse bir şekil karşılarım yeter ki şu izlerden kurtulayım, en azından kolumdakilerden.

Son düzenleyen: Moderatör:
Plastik cerrahi uzmanına görünün. Dediğiniz kesikler derinin en ince olduğu yerler ve kapanması uzun sürebilir. Özellikle boyun ve boğaz bölümü çok sıkıntılı.
Yaşadıklarınız cidden üzücü ama hayata devam etme arzunuz ve düzene koymuş olmanız da takdire şayan.
Umarım hayatınızın geri kalanını çok daha mutlu geçirirsiniz.

Plastik cerrahi uzmanına görünün. Dediğiniz kesikler derinin en ince olduğu yerler ve kapanması uzun sürebilir. Özellikle boyun ve boğaz bölümü çok sıkıntılı.
Yaşadıklarınız cidden üzücü ama hayata devam etme arzunuz ve düzene koymuş olmanız da takdire şayan.
Umarım hayatınızın geri kalanını çok daha mutlu geçirirsiniz.

Çok teşekkür ederim bir tane uzman doktor buldum ve bana neler yapabileceğini söyledi kafama uydu ama ücreti çok fazla 3800 TL maaşla çalışıyorum dediği işlemi yaparsam 2 sene boyunca yemeden içmeden sırf onlara çalışmalıyım :D.

Yeni konular

Geri
Yukarı