Face ID'si aktif olmayan iPhone XR 6500 TL'ye alınır mı?

Hacışakirbey

Kilopat
Merhaba, bulunduğum yerde temiz ve sadece ekranı değişmiş bir iPhone XR var. Elimdeki iPhone 7 ile üzerine nakit vererek geçmek istiyorum. Sizce mantıklı mı?

Fiyat: 6500TL

Not: Ekranın yüksek ihtimal ile yan sanayi olduğunu biliyorum.
Not 2: Face ID'nin eksikliği benim için problem değil.

Merhaba, bulunduğum yerde temiz ve sadece ekranı değişmiş bir iPhone XR var. Elimdeki iPhone 7 ile üzerine nakit vererek geçmek istiyorum. Sizce mantıklı mı?

Alınır. Ekranın çok kalitesiz olmamasına dikkat et.

hocam ekranın yan sanayi olması ilerde sıkıntı yaratabilir size

hocam ekranın yan sanayi olması ilerde sıkıntı yaratabilir size
Ekranın yan sanayii olması neden ileride sorun yaşatsın?

iPhone 7+6500 TL mi? Eğer öyleyse ekran değişen bir telefona göre çok bence hocam piyasaya biraz daha bakarsanız bu fiyat civarı temiz bulabilirsiniz bence

Ekranın yan sanayii olması neden ileride sorun yaşatsın?

Yan sanayiden yan sanayiye fark var hocam eğer kalitesiz bir yan sanayi takılmışsa ileride tekrar ekran ile ilgili problem yaşayabilir o telefon.

Yan sanayiden yan sanayiye fark var hocam eğer kalitesiz bir yan sanayi takılmışsa ileride tekrar ekran ile ilgili problem yaşayabilir o telefon.
Ekran ile herhangi bir problem yaşamaz :) En kalitesiz ekranda bile en kötü basmama ve soluk renkler olur. Orijinale yakınlarda ise pek bir sorun olmaz.

Hocam gözünüzü sevim yaşadım olayı biliyorum sadece onlarla kalmıyor emin olun 🙂
Biz havadan sudan mı atıyoruz burada ?
Koskoca rehber attım burada;

Yeni konular

Geri
Yukarı