Face ID'si bozuk ikinci el iPhone 11 alınır mı?

Ayrıca telefonla bir kaç ekran testi yapın, mümkün olursa oyun oynayın, dokunmatiğinde, ekranında sorun var mı biraz inceleyin.
Telefoncu bi tanıdığım var ona göstereyim dedim ben çok fazla anlamam telefon işlerinden. Face ıd kullanmaya gerek duymayacağımı düşündüğüm için aklıma yattı ama uzun kullanım da sıkıntı çıkarır mı bana diye düşünüyorum

Sıvı temaslı Face ID bozulmuş. Birkaç yere tamire verilmiş ama yapılmamış kullanmadığı içinde yaptırma gereği duymamış sahibi. 13.750 64 GB pil 86 değişen yok. Telefonu görmeye gideceğim, nelere dikkat etmeliyim? Bundan 3-4 sene sonra satmak istesem zarar eder miyim?

Alınmaz bro Face ID bozuk olmayan bir 11 bile 15 k anca eder keymez yazık olur parala ki sayet sıvı teması görmüşse sadece Face ID bozuk değildir arzalıdır o.

Satarken zarar edersiniz, Face ID olmaması genelde fiyatı bayağı bir düşürüyor hocam, piyasanın altına bir fiyata satmak zorunda kalırsınız, bu fiyat 1000-2000 TL aşağısı olur. 1000-2000TL çok da önemli değil diyorsanız alınır

Satarken zarar edersiniz, Face ID olmaması genelde fiyatı bayağı bir düşürüyor hocam, piyasanın altına bir fiyata satmak zorunda kalırsınız, bu fiyat 1000-2000 TL aşağısı olur. 1000-2000TL çok da önemli değil diyorsanız alınır.
En azından aldığım paradan zarar etmem diye düşünüyorum. Daha da zam gelecek diyolar . Daha doğrusu hanıma alıcam bana kalsa sorunu olan bi telefona bulaşmam hiç

Bence değmez hocam.
Eyvallah kardeşim sağolasın

Alınmaz bro Face ID bozuk olmayan bir 11 bile 15 k anca eder keymez yazık olur parala ki sayet sıvı teması görmüşse sadece Face ID bozuk değildir arzalıdır o.
Telefoncu bi tanıdık var göstereyim dedim zaten söylediğinin dışında bi sorun çıkarsa bulaşmam hiç

Sıvı teması olan cihazlar uzun vadede pek sağlıklı olmuyor, başka arıza verebilir. iPhone 11 hem eski ve fiyatı 7300'den 20 bine çıkmış bir telefon alınmaz iPhone sevdanız yok ise Android güzel cihazlar var onları alabilirsiniz ya da temiz bir cihaz almanızı tavsiye ederim.
Sağol kardeşim eyvallah hanım istediği için o topa girdim çok anlamam telefon işinden o yüzden sormak istedim yoksa sorunlu bi cihazı kendime almam benim elimde Android var

Bi telefoncu arkadaşa baktıralım dedim söylediği dışında başka bi sıkıntı çıkarsa almam zaten 2-3 bin masraf daha istesem sıfır alırım şans işi biraz ikinci el telefon

Son düzenleme:
Sıvı temaslı Face ID bozulmuş. Birkaç yere tamire verilmiş ama yapılmamış kullanmadığı içinde yaptırma gereği duymamış sahibi. 13.750 64 GB pil 86 değişen yok. Telefonu görmeye gideceğim, nelere dikkat etmeliyim? Bundan 3-4 sene sonra satmak istesem zarar eder miyim?

Alınmaz.

sıvı temaslı bahanesi ekran değişmiş ve yan sanayi ekran takılmmış oda çok sıkıntı çıkarıyor ekran donup kalıyor kalite kötü vs vs en iyisi 14 ona vereceğine 15e sağlam almak

Bence almayın hocam.

Geri
Yukarı