Facebook arama kısmında görünmez olmak

Ozan-Tufan

Kilopat
Makaleler
12
Daha fazla  
Facebook arama kısmında görünmez olmak istiyorum. Hiçkimse tarafından arama motorunda görünmek istemiyorum(arkadaşlarım hariç). Bunu nasıl yapabilirim?

Facebook hesabını sil kurtul neyin peşindesin...
Facebook ayarlar kısmı gizlilik sekmesinden dilediğin ayarları değiştirebilirsin. Seçeneklerine göre seninle iletişime geçebilecek kişileri kriterlere göre düzenlersin ancak öyle istediğin gibi görünmez olmak öyle bir dünya yok :)

Son düzenleme:
Kişisel blog, paylaşım ve sosyal bir ağ olmasına karşın facebook üzerinden hukuka yansıyan birçok dava varken sence öyle kimse beni görmesin, ulaşamasın gibi bir olay devam edebilir mi? Bahsettiğin tarzda bir kullanımı abuk subuk işler için kullanacak birçok insan var durum böyleyken birçok değişiklik oluyor sosyal paylaşım tarzında sitelerde. Sende ayarlarını yaparak istemediğin yada iznin dışındakilerin facebook üzerinden sana ulaşımını engelleyebilirsin bu doğal hakkın:)

Ben sadece arama motorunda gözükmek istememistim. Eskisen vardi ama malesef artik yokmus. En iyisi hesabı silmek gibi :).

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı