Facebook çalınan hesabı kurtarma

Blecade

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Bugün annemin Facebook hesabı çalınmış. Çalan kişi hem Facebook'un hem de Hotmail'ini çalmış. Hesabı nasıl kurtarabilirim?

:) Demek istediğini anlıyorum ama bu zor bir mesele. Ki sen hesabı kapattırmassan belki de yakınlarınızı dolandırmak için kullanılacak ;)
Zaten birkaç kişiyi dolandırmaya çalışmışlar herkes annemi arıyo. :utanç:

E-posta adresi için sorduğu soruların çoğunu yanıtlayamıyorum.

Açamıyorum çünkü annem Facebook hesabı açtığında Hotmail hesabı açmamış. Hesabı çalan kişide hesabı geri almasınlar diye o hesabı açmış. O yüzden hesabın bilgilerini bilmiyorum. Kısaca bu çok kötü oldu ama hesabı kurtarabilirsem e-posta adresini değiştireceğim. :ROFL:

Arkadaşlar hallettik. En son çözüm olarak facebook ile iletişime geçip kimlik gönderdik. Hesabı geri aldık fakat yaklaşık 20 kişiye mesaj atmışlar ve 3 kişiyi dolandırmışlar siz dikkat edin size Teknosa hediye çeki dağıtıyorum derlerse anlayın ki onu yazan hesap çalınmıştır.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı