Facebook destek maili veya destek formu nerede?

ORBİTRON

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Öncelikle, konuyu yanlış bir yere açtıysam kusura bakmayın. Eski bir Facebook hesabım var. Profil fotoğrafı benim küçüklük resmim olduğu için bu hesabımı silmek istiyorum. Ancak, Facebook'ta ne canlı destek ne de bir destek maili bulabiliyorum. İnternet üzerinde araştırdığımda denediğim maillere gönderilemiyor gibi görünüyor. Görselden bakabilirsiniz, Facebook ile nasıl iletişime geçebilirim ve hesabımı nasıl kapatabilirim? Ayrıca, o hesabın ne maili ne bir telefon numarası ne de şifresini hatırlıyorum. Yardımınızı rica ederim.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-10-09-18-55-15-10_e307a3f9df9f380ebaf106e1dc980bb6.jpg
    Screenshot_2023-10-09-18-55-15-10_e307a3f9df9f380ebaf106e1dc980bb6.jpg
    54,5 KB · Görüntüleme: 115
Orada "help" yerine "hepl" yazmışsınız. İleti ondan gitmemiş olabilir.

Kopyala yapıştır yaptım hocam düzenleyeyim. Denedim hocam nafile bir şey değişmiyor, gene fotoğraftaki gibi hata alıyorum. Siz göndermeyi deneyebilir misiniz herhangi bir mail.

Kopyala yapıştır yaptım hocam düzenleyeyim. Denedim hocam nafile bir şey değişmiyor, gene fotoğraftaki gibi hata alıyorum. Siz göndermeyi deneyebilir misiniz herhangi bir mail?
Meta olduktan sonra mailleri değiştirmiş olabilirler. Uzun zamandır kullanmadım ama başka bir hesap açıp oradan yardıma ulaşmayı deneyebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı