Facebook Destekli Ray-Ban Akıllı Gözlükler Bu Yıl Satışa Sunulacak

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Ray-Ban Akıllı Gözlükler

Facebook ile Ray-Ban arasındaki iş birliğinden doğacak akıllı gözlükler bu yıl içerisinde piyasada olacak. Facebook CEO’su Mark Zuckerberg, 3 aylık kazanç raporu sırasında şirketin bir sonraki donanım lansmanının Ray-Ban akıllı gözlükler olacağını doğruladı. Sosyal medya devi, akıllı gözlük üretmek için geçen Eylül ayında Ray-Ban ve EssilorLuxottica ile ortaklık kurduklarını açıkladı. O zamandan bu yana cihazın […]

Devamı: Facebook Destekli Ray-Ban Akıllı Gözlükler Bu Yıl Satışa Sunulacak
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Instagram ve WhatsApp kimin biliyor musun? :D
Bilmiyordum sayenizde aydınlandım hocam :D Bilgisayar mühendisliği okumam ve mesajı makarasına yazmam dışında sorun yok. Ayrıca günümüzde 'Facebook' +50 dayılar için kıraathaneden başka bir şey değildir :D

Bilmiyordum sayenizde aydınlandım hocam :D Bilgisayar mühendisliği okumam ve mesajı makarasına yazmam dışında sorun yok. Ayrıca günümüzde 'Facebook' +50 dayılar için kıraathaneden başka bir şey değildir :D
Bilgisayar mühendisine bunları demek ne kadar doğru ama kullanmasını bilmeyene öyle yer tabii. Facebook'un en büyük artısı customize edilebilir olması. İstersen +50 yaş dayıların gönderilerine de erişebilirsin istersen çok dark gönderilere de erişebilirsin. Senin kullanım şekillerine göre değişiyor. Ben de reddit mantığıyla kullanıyorum. Kendine uyan sayfa ve grupları bulabilirsen en iyi sosyal mecra olur sana. Gidip reklam ve ergen yuvası Instagram'ı hiç tercih etmem zaten.

Bilgisayar mühendisine bunları demek ne kadar doğru ama kullanmasını bilmeyene öyle yer tabii. Facebook'un en büyük artısı customize edilebilir olması. İstersen +50 yaş dayıların gönderilerine de erişebilirsin istersen çok dark gönderilere de erişebilirsin. Senin kullanım şekillerine göre değişiyor. Ben de reddit mantığıyla kullanıyorum. Kendine uyan sayfa ve grupları bulabilirsen en iyi sosyal mecra olur sana. Gidip reklam ve ergen yuvası Instagram'ı hiç tercih etmem zaten.
Hocam eski kitlesi kayboldu.

Geri
Yukarı