Facebook Haber Kaynağı Yükleme Sorunu

Ahmet Altunova

Hectopat
Yer
Adana
Daha fazla  
Dün facebook hesabımla haber kaynaklarına bakabiliyordum normal çalışıyordu. Bugün sabah uyandığımda aşağıdaki fotoğrafta gördüğünüz gibi haber kaynağı yüklenilmiyordu tek sorun bu sadece haber kaynağında sorun var. Mesajlar, bildirimler, profilim, arkadaşlık istekleri falan gayet normal çalışıyor hatta başka sayfaların haberlerini görebiliyorum. Facebook kaldırdım yeniden yükledim olmadı telefona rest attım olmadı her yolu denedim olmadı. Sorunu İnternet den araştırdım kaç saattir bulamadım hiç bir şey kimse çözememiş bu sorunu.
Screenshot_2015-04-08-15-49-03.png

aynı sorun sabahtan beri yaşıyorum facebook a bildirdim hala aynı... ama çevremde kimsede aynı sorun yok.. çözen varsa yazsın arkadaşlar

Burada anlamanız gerekiyorduki sorun cihazdan kaynaklı değil.

Facebook geliştirici ekibinin yapacağı yenilik ve güncellemeler durumunda bu gibi sorunların meydana gelmesi normaldir telaş yapmayın.

Bunun haricinde Fred Nerby,nin (İnteraktif Sanat Yönetmeni) tasarlamış olduğu yeni arayüzün çıkması yakındır.

Facebook, arayüzün çalışmasındaki problemleri en aza indirmek için ara sıra test bile yapabilir.
facebook01.jpg

@Ahmet Altunova
@kasap
@Silinen üye
@yuraya
@OytunÇoban

Geri
Yukarı