Facebook hesabı açar açmaz kapanıyor

Mistyr

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Gmail hesabım ile Facebook hesabı açıyorum, 5 dakika geçmeden kitleniyor. Telefon numarası istiyor. Neyse doğrulama yapıyorum, yine kitleniyor. Bu sefer de yüzünü net şekilde çekip bize yolla diyor. Onu da yaptım, ihlallere aykırı diyerek hesabımı sildi...

Hesabın şikayet ediliyor ise kapanıyordur, ama dediğin gibi 5 dakika içerisinde kapanıyor ise bunda başka bir sorun var demektir. İlk olarak gmail yerine outlook vb. mail adreslerini kullanmaya çalış. Düzgün isim koy, fake olmasın. Profil resmine koyduğun resim sana ait olsun, pek fazla arkadaş ekleme, ama hiç arkadaş eklememezlik de yapma. Yine kapanırsa da yapacak bir şey yok ne diyelim. Hiç biri olmazsa IP sıfırlayın öyle bir hesap açın ya da başka bir cihaz üzerinden hesap açın.

Eğer deneme amaçlı arkadaşınız hesabını isteyip, girmek isterseniz, kısa bir süre sonra arkadaşınız hesabı da kapanacaktır.

Facebook'un böyle kanser bir saçmalığı var. Facebook kullanmanızı önermem. Ben bırakalı yıllar oldu ve o açıdan aşırı mutluyum diyebilirim. Orada küfür serbest olduğu için her yerden, her konuyla ilgili gereksizce hakaret yiyebilirsiniz. Asla ve asla önermiyorum.

Eğer lazım olursa diye şunu da söyleyeyim; Bilgisayara format attıktan sonra bir ara aklıma gelmişti ve denemiştim. Ancak 2-3 dakika içinde hesap yine kapanmıştı. Yani o da bir işe yaramıyor.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı