Facebook hesabı çalındıktan sonra ne yapılmalı?

Eymen Atak

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar geçenlerde Google hesabıma biri girmeye çalışmış galiba, hesabımı güvene aldım, şifre değiştim. Sonra şimdi mailime baktım, Facebook hesabım çalınmış. Maili ve şifresi değişmiş, hesabımda bir sürü bilgi var, yardım edin. Ne yapabilirim?

Facebook'a mail atabilirsiniz. Ayrıca Facebook hesabınızda ne tür bilgiler var? Ana baba adı gibi şeyler ise korkmanıza gerek yok çünkü Türkiye'de yaşayan herkesin T.C. ana-baba doğum yeri tarihi numarası hepsi çalındı ve şu anda çoluk çocukların elinde geziyor.

2 adımlı doğrulama ve doğum tarihini biraz ileri al 1 2 ay öyle kalsın devam etmezse doğum tarihlerini eski haline getirebilirsin.

Facebook'a mail atabilirsiniz. Ayrıca Facebook hesabınızda ne tür bilgiler var? Ana baba adı gibi şeyler ise korkmanıza gerek yok çünkü Türkiye'de yaşayan herkesin T.C. ana-baba doğum yeri tarihi numarası hepsi çalındı ve şu anda çoluk çocukların elinde geziyor.
bi kaç hafta önce google hesabım çalındı google da var

arkadaşlar adam o kadar fazla denemişki galiba ben şuan ben yapmadım dediğimde çok fazla deneme oldu diyor.

n
Cihazınıza biris sızmış olabilir virüs taraması yapın veya direk format atın.
erden yapıcam driver boosterla olur mu yok pc de ama yükleyip baksam
windowsun kendisinde arattığımda hızlı taramayla bise yok diyor

Yeni konular

Geri
Yukarı