Facebook hesabı çalındıktan sonra ne yapılmalı?

Y

ESET en iyi anti virüs programlarından biridir. ESET dışında Kaspersky anti virüsünüde öneririm hemen hemen aynı kalitede anti viürs programlarıdır bunlar.

Yükledim güncelleme yapıyor.

ESET en iyi anti virüs programlarından biridir. ESET dışında Kaspersky anti virüsünüde öneririm hemen hemen aynı kalitede anti viürs programlarıdır bunlar.
ya şimdi virüs taraması yapıyorum uzun sürecek gibi uyumam da lazım

Virüs taraması bitti. 2 tane şeyi silmedi onları da ben indirdim ne olduğunu ve güvenilir oldugunu biliyorum. Ee ne yapacağım şimdi ben tekrar çalınmaz inşallah başka hesabım.

Son düzenleme:
Virüs taraması bitti. 2 tane şeyi silmedi onları da ben indirdim ne olduğunu ve güvenilir oldugunu biliyorum. Ee ne yapacağım şimdi ben tekrar çalınmaz inşallah başka hesabım.

Bir şey bulamadıysa sorun yok demektir diğer hesaplarınızın şifrelerini değiştirin bir de 2 aşamalı doğrulama açın bilmediğiniz siteler sifre bilgi falan girmeyin bir daha bir şey olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı