Facebook hesabı nasıl kurtarılır?

Ömer6103

Centipat
Daha fazla  
Facebook hesabım bundan yaklaşık 5 ay önce çalındı fakat bunun için hiçbir şey yapamamıştım. Çünkü bunu yapan kişi saat gece 4'te yapmıştı ve Singapur'dan işlem yapılmıştı. Heasbımı geri almak için çok çabaladım fakat normal Gmail adresimi silip kendi adresini ekledi. Bunun bildirimi de bana geldi fakat şu an kendi adresimi de o adresi de yazsam da hesap bulunamadı yazıyor. Çok önceden olduğu için cihaz tanımadan da heasbımı kurtaramıyorum. Başka Facebook hesabımda o hesap arkadaş ekliydi ve profile tıkladığımda ise bu içeriğe şu anda ulaşılamıyor, bunun olmasının nedeni genellikle sahibinin bu içeriği sadece küçük bir kişi grubuyla paylaşması, kimlerin görebileceğini değiştirmesi veya içeriğin silinmesidir yazıyor. Hesabımı sildiğini düşünüyorum. Şu anda bunun için yapabileceğim bir şey yok mu? Benim için önemli ve çok fazla hesabıma buradan girmiştim.

Bölgenizde ki siber suçlarla mücadele birimini arayın.

Bilemiyorum ama Singapur'da ki polis birimine bildirebilirler.

Yardımcı olamadılar:/ başka çözümü yok mu ya hesabımın çalınıp kapatılma olasılığını neden düşünmüyor Facebook neden böyle bir etkileşim izni var ki:////////////

Yeni konular

Geri
Yukarı