Facebook hesabı silinmesine rağmen hala gözüküyor

aknbdu2

Centipat
Yaklaşık 6 ay önce Facebook hesabımı silme işlemini başlattım ve 30 gün boyunca giriş yapmadım ama hesabımı silinmedi aratıldığında gözüküyor fakat hiçbir şekilde hesabıma erişim sağlayamıyorum. Hesabımı silmek için ne yapmam gerekiyor?

Yaklaşık 6 ay önce Facebook hesabımı silme işlemini başlattım ve 30 gün boyunca giriş yapmadım ama hesabımı silinmedi aratıldığında gözüküyor fakat hiçbir şekilde hesabıma erişim sağlayamıyorum. Hesabımı silmek için ne yapmam gerekiyor?
e-posta doğrulaması ile hesabınızı kurtarın ve tekrardan aynı işlemi deneyin.

Soruna gelecek olursak. Ben Instagram'de yaşadım bu sorunu. Bıraktım öylece, bir zaman sonra kendiliğinden silindi. Fakat 6 ay da beklemedim. Facebook desteğe ulaşsan kimlik doğrulamasıyla falan hesap kaldırtabilirsin ama çok uğraştırırlar. Birde salak salak sorular sorarlar. Son şifren neydi, kaç arkadaşın vardı vs. Ama denemekte fayda var. Birde 6 ay içinde giriş yapmayı denedin mi ya da daha öncesinde sürekli dondurup tekrar açtın mı? Ben böyle yapmıştım Instagram'da o yüzden kafayı yemişti ama düzeldi neyse ki.

Soruna gelecek olursak. Ben Instagram'de yaşadım bu sorunu. Bıraktım öylece, bir zaman sonra kendiliğinden silindi. Fakat 6 ay da beklemedim. Facebook desteğe ulaşsan kimlik doğrulamasıyla falan hesap kaldırtabilirsin ama çok uğraştırırlar. Bir de salak salak sorular sorarlar. Son şifren neydi, kaç arkadaşın vardı vs. ama denemekte fayda var. Bir de 6 ay içinde giriş yapmayı denedin mi ya da daha öncesinde sürekli dondurup tekrar açtın mı? Ben böyle yapmıştım Instagram'da o yüzden kafayı yemişti ama düzeldi neyse ki.

Daha önce sadece bir kere dondurup açmıştım. Hesabımın silinmediğini yeni öğrendim son birkaç gündür giriş yapmaya çalışıyorum. Facebook desteğe ulaşmak için internette birkaç mail adresi buldum ama hiçbiri çalışmıyor.

Daha önce sadece bir kere dondurup açmıştım. Hesabımın silinmediğini yeni öğrendim son birkaç gündür giriş yapmaya çalışıyorum. Facebook desteğe ulaşmak için internette birkaç mail adresi buldum ama hiçbiri çalışmıyor.

Yeni bir hesap açıp açılmayan hesabın profiline bakmayı deneyin.

Facebook hesabınız instagram vb. hesaplara bağlımı?

Yeni konular

Geri
Yukarı