Facebook hesabım çalındı

Mr.Angelo

Centipat
Yer
İstanbul/Kadıköy
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GPU:Asus Rog Strix Rtx 3060TI 8GB OC Edition

CPU:Amd Ryzen 5 5600x 4.2gHz 35 GB AM4 65W

RAM:Corsair Vengeance Pro Rgb 32GB 3600mHz DDR4

Anakart:Asus Rog Strix B550f Gaming 2 Wifi AM4 DDR4 ATX

Soğutucu:Asus Rog Ryujin 240 OLED Aura Synch Cpu Cooler

Güç Kaynağı:Corsair RM750 750w Gold Sertifika Full Modüler Power Supply

Kasa:Asus Tuf Gaming GT301 Mid Tower Atx Kasa

Depolama:Samsung 970 Evo Plus 500GB (3500/3300) M2 SSD
Meslek
Kurye
Merhaba dostlar.

3 hafta kadar önce Facebook hesabım e-postası, şifresi değiştirilerek ve telefon numaramın kaldırılmasıyla elimden alındı. Çalan mahlukatın eklediği e-posta ve çaldığı yer Facebook tarafından gelen bildirimde gözüküyor fakat bir işime yaramıyor. Bununla ilgili ilk olarak Facebook'a kimlik fotoğrafını atarak kendi e-postamı çalınan hesabıma eklemeyi başardım fakat sorun burada bitmiyor maalesef. Facebook üzerinden şifre yenileme tarafına geldiğimde Facebook bana diyor ki e-postana gönderdiğim kodu gir, bende tamam diyorum kodu giriyorum. Yeni şifre istiyor giriyorum sonrasında bir hata oluştu daha sonra tekrar deneyin hatası alıyorum. Sonra tekrar kod almak istediğimde e-postama başka kod gelmiyor gelse de kabul etmiyor. 24 saat geçtikten sonra gelen kodu girdiğimde tekrar yeni şifre ekranına atıyor fakat girdiğimde yine bir hata oluştu hatasını alıyorum ve sonrası aynı senaryo kod gelmiyor gelse de kabul etmiyor vs. Konu hakkında bilgi sahibi olan yardımcı olabilir mi kaç gündür uğraşıyorum tırlatıcam artık teşekkürler şimdiden.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    117,3 KB · Görüntüleme: 22

Yeni konular

Geri
Yukarı