Facebook hesabım kilitlendi

Sinan Kuşoğlu

Decapat
Daha fazla  
Merhaba Facebook hesabım kilitlendi.

2 gün önce telefonumu değiştirdim ve yeni alınan telefonumda giriş yapmayı denedim.

Hesabımda 2 faktörlü doğrulama açık.

Bundan dolayısıyla SMS ile giriş yapıyorum.

Yeni aldığım telefonda bu şekilde giriş yaptım ve SMS ile doğruladım, galiba buga girdi ve tanımlanmayan hareket algınlandı diğip kilitlendi.

Resimde gözüktüğü gibi tanımlı cihazlarımdan da giriş yapıyorum ama yine de bu çıkıyor eski telefonumdan da giriş yaptım ama aynı şekilde duruyor yardımcı olabilir misiniz?

f.PNG

Aynı durumdan muzdaribim. Hiçbir şekilde iletişime geçemiyorum. Hesabıma telefondan da bilgisayardan da girmeyi denedim ama hep aynı şey çıkıyor.

Benzer durum bende de var. Birkaç defa Facebook tarafından biri hesabınıza erişmiş olabilir diye mail geldi. Kimliğim ile yada kod alarak açtım. Ama şimdi kilitlendi ekranı ile karşılaşıyorum ve hesabıma ulaşamıyorum. Alt tarafta BAŞLA seçeneği olurdu o da yok. Garip olan telefonuma faceden bildirim de geliyor.

Facebook a kaç defa mesaj attım hiç cevap veren de yok. Hesabıma nasıl ulaşacağım bilmiyorum

Dosya Ekleri

• Screenshot_20221229_085823_com.facebook.katana.jpg
    Screenshot_20221229_085823_com.facebook.katana.jpg
    70,6 KB · Görüntüleme: 58
benimde hesabım 19 aralıkta kilitlendi, nasıl açacağız, teknopat yetkilileri bir çözüm bulur ve paylaşırlarsa seviniriz.

Yeni konular

Geri
Yukarı