Facebook Hesabıma Birisi Girdi (!)

MGdrew

Hectopat
Daha fazla  
Herkese iyi sosyaller,
olay 10 dk önce oluyor. Facebook hesabıma girmeye çalıştım ancak giremedim. Toplam 12 defa denedim "şifreniz yanlış" dedi. daha sonra caps lock kapayıp açtım yine bir şey değişmedi. Gmail hesabıma gidip şifremi değiştirdim. Şuan olayı çözdüm. Ancak daha da sağlam bir güvenlik altına almam için ne yapmam gerek ve Güvenlik sorusunu nasıl değiştirebilirim? ( Annenizin doğduğu şehir? [Güvenlik sorusu])

Teşekkürler.

@MGdrew kardeşim benim başıma gelmedi ama gelmemesi için Facebook'un bir uygulaması var. Ne zaman Facebook'unu birisi girse telefonundan kod istiyor. Yani Facebook'una girerken telefondan gelen kodsuz giremezsin. Güzel bir uygulama. Kullanmanı tavsiye ederim.;)

Bence ilk olarak yeni hesap açıp şifrende büyük küçük harf noktalama işaretleri koyman gerekir.aynı sorun bende de vardı.üç kere başıma geldi 3.sünde akıllandım.ilkinde şifrem değiştirilmişti aynı hesap başka şifreyle giriş yapıyordum sonra aynı hesap bir kere daha gitti.facebookun kendi hatasıymış.son girilen cihazlardan baktım mail atmıştım bir de.sonuncusuda ynı şekilde oldu.en son yeni hesap açtım facebook girişinde bilinmeyen cihazdan girilirse bildirim ve e posta geliyor.bence yeni hesap açmalısın.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı