Facebook hesabımı kapatıp durması

hatingus

Hectopat
Daha fazla  
Açtığım ne hesap varsa Facebook hesabımı kapattı neredeyse 5 tane hesap açtım birini bir saat kullanamadan kaybettim. Girdim çıkış yaptım bir saat sonra tekrar girdim bir baktım ki hesap kapanmış ve şimdi de iki yıl önce açtığım hesap kapandı tekrar nasıl açarım ya da Facebook'a nasıl ulaşırım yardım edin lütfen. Kural ihlali uyarısı falan da yok pat diye kapatıyorlar eğer yine kapanırsa Facebook'tan vazgeçeceğim. Son bir defa açmadan önce konu açayım dedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Açtığım ne hesap varsa Facebook hesabımı kapattı neredeyse 5 tane hesap açtım birini bir saat kullanamadan kaybettim. Girdim çıkış yaptım bir saat sonra tekrar girdim bir baktım ki hesap kapanmış ve şimdi de iki yıl önce açtığım hesap kapandı tekrar nasıl açarım ya da Facebook'a nasıl ulaşırım yardım edin lütfen. Kural ihlali uyarısı falan da yok pat diye kapatıyorlar eğer yine kapanırsa Facebook'tan vazgeçeceğim. Son bir defa açmadan önce konu açayım dedim.
Sebep olarak ne gösteriliyor? Soyadın değişik bir isim ise Facebook sahte kişilere karşı önlem politikası nedeniyle sahte zannedip kapatabiliyor.

Sizi tanıyan birisi, şaka amaçlı olarak bu yeni hesapları 'spam' adı altında şikayet rüzgarına tutuyor olabilir mi?

Sebep falan yok direkt kapatıyorlar az önce kimliğimin fotoğrafını çekip attım ama TC kimlik numaramı ve seri numaramı gizledim. Sitelerinde de öyle yazıyordu bize gerekli olmayan şeyleri gizleyin diye sadece adınız, soyadınız, ve doğum tarihiniz gereklidir yazıyordu.

Tanıdıklarımdan öyle bir şey yapacaklarını sanmıyorum :D Çevremde o kadar kötü birileri yok.

Bu da Facebook'a yazdığım mesaj.

En kibar şekilde anlatmaya çalıştım.

Şu an hesabım açıldı kimliğimi göndermiştim. Eklemek isterseniz :D fb.me/kadircanaknc

Dosya Ekleri

• 2017-07-05_12-24-25.png
    2017-07-05_12-24-25.png
    26,9 KB · Görüntüleme: 66
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı