Facebook hesap kapatma

O9ulcan

Hectopat
Facebook'un amacı ne anlamıyorum saçma ihlal politikaları, hesap kapatma politikaları, yorum yapamama engelleri yani amacı ne bu mark denen şahsın? Yeni hesap açayım dedim onu da direkt kapattılar. IP ban falan mı yedim açacaklar mı bunlar banı mı? Fotoğraf ve telefon istedi verdim. Bazı hesaplarıma girebiliyorum ama birisinin de gruplarda gönderi paylaşım ve gruplara istek atma engeli var. Ne zaman döner bunlar?

1618360540972.png

Bir kez ihlal yedin mi arkası geliyor, farklı bir cihazdan hesap açıp ona giriş yap. Hesabını da açacaklarını düşünmüyorum, cevap da 1 haftada falan geliyor.

Bir kez ihlal yedin mi arkası geliyor, farklı bir cihazdan hesap açıp ona giriş yap. Hesabını da açacaklarını düşünmüyorum, cevap da 1 haftada falan geliyor.
Umarım açarlar ya vallahi deli oldum artık.
Şiddet, soykırım, çıplaklık içeren içerikler her zaman kural ihlaline girer.
Benim hesabım her kural ihlalinde 1 ay engelleniyor, en son kalitesi düşük olan bir kulüp videosu paylaştığım için çıplaklık ve cinselliktan engel yemiştim. 😂
( Video çok iyiydi. )
Bir şey yazmaya korkar oldum. Cidden rezil bir durum.

O konuda çok akıllılar, çocuğun birine bunları söylemek için küçük değil misin yazdım 1 ay ban attılar ondan sonra zaten en ufak küfürde 1 aylık attılar, 8 9 kere ban yedim ondan sonra 1 aylık.

Facebook sert bu konuda acımadan banlıyolarlar bir sene içerisinde 6-7 hesabım kapatılmıştı. Savaş haberleri veriyorduk terörizm ve şiddet içerikli paylaşım yapmaktan anında kapattılar.

Facebook sert bu konuda acımadan banlıyolarlar bir sene içerisinde 6-7 hesabım kapatılmıştı. Savaş haberleri veriyorduk terörizm ve şiddet içerikli paylaşım yapmaktan anında kapattılar.
Facebook'ta beğeni ve yorum kasarsanız sorun yaşamazsınız muhtemelen, benim hesabım yıllanmış hesap olduğu için nerden ihlal uyarısı alacağımı keşfettim.
Hesap açıldı arkadaşlar umarım kapanmaz bir daha sağolun.
Yine kapattılar :D. Markın adresini verirseniz sevinirim.
Hesap açıldı arkadaşlar umarım kapanmaz bir daha sağolun.
Yine kapattılar :D. Markın adresini verirseniz sevinirim.
3. kez yine kapandı bu defada video istediler onu da attım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı