Facebook Hesapları Bir Bir Ele Geçiriliyor

Babamın hesabından aldığım "selam nasılsın" mesajı ile irkilmiştim. Babam facebook kullanmayan birisidir. Hemen ele geçirildiğini anladım. Hesap 5 dakika içinde kapandı. Tekrardan açtığımızda ise sevgili facebook bize sıfır bir hesap veriyor. Akrabalarımın arkadaşlarımın bütün hesapları gitti. Az öncede ablamın "selam nasılsın" mesajını görünce hesabın gittiğini anladım. Nasıl yapıyorlar bunu ? Bumu öve öve bitiremediğiniz Facebook'un kullanıcılar için geliştirdiği güvenlik ? Hakkımızı nasıl arıycaz ? nerelere başvurmalıyız ? nasıl şikayet edebilir ? facebook' a sesimizi nasıl duyurucaz arkadaşlar. Bugün benim yarın sizin hesaplarınız ele geçirilecek. Kullanıcının yakın insanlara mesaj atıp kontör istiyorlar. Tuzakdan bahsetmedim bu arada. Amca,Dayı vs. kontörüm bitti numaramı değiştirdim bu numaraya kontör at gibisinden tuzaklar kuruyorlar. Delircem valla delircem . 2016'ya girilcek ve olaya bak koskoca facebookmuş hadi ordan !

Kayıtlı olmayan tarayıcılardan giriş yaparken cep telefonuna sms ile gelen kod aktive edilmemişse güvenlik açığı oluşmuş olabilir. Bu yazdıklarınızı facebooka da yazdınız mı?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı