Facebook İçin Karanlık Mod Desteği Geliyor

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Facebook İçin Karanlık Mod Desteği Geliyor
Yeni Facebook Tasarımı

Yeni Facebook Tasarımında karanlık mod, geniş kenar çubukları ve minimalist tasarım gibi yenilikler olacak. Facebook bundan yaklaşık 1 yıl önce, web arayüzünün farklı bir versiyonunu göstermişti. Daha sade tasarım, gezinme değişiklikleri, karanlık mod ve daha fazlası bu versiyonun öne çıkan özellikleri arasındaydı. Facebook yine de yeni tasarımının tüm kullanıcılara ne zaman sunulacağı konusunda detay vermemişti. Yapılan […]

Devamı: Facebook İçin Karanlık Mod Desteği Geliyor
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Kullanan kaldı mı?
Ben kullanıyorum. Twitter, Instagram ve Facebook hepsi birbirinden farklı yapıdalar. Bir başka sosyal medya platformunu kullandığı için diğerine "kullanan kaldı mı?" diyerek tepeden bakanları anlamıyorum.

Ben kullanıyorum. Twitter, Instagram ve Facebook hepsi birbirinden farklı yapıdalar. Bir başka sosyal medya platformunu kullandığı için diğerine "kullanan kaldı mı?" diyerek tepeden bakanları anlamıyorum.
Tepeden bakmıyorum. Öyle anlaşıldıysa özür dilerim.

Karanlık Mod çok lazım gerçekten ya. Aydınlık sürekli gözümü alıyor, karanlık mod hem daha sade hemde kullanışı daha hoş. Windowsda bile Gece Işığı modu var.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı