Facebook, Instagram kod

Facebook bana <#> ifadesi ile başlayan 'senin Instagram kodun' diye mesaj attı.
Hemen girdim Instagram ve Facebook şifrelerimi değiştirdim. Facebook hesabımda hiçbir şüpheli etkinlik de gözükmüyordu. Ardından Instagram hesabımdan çıkış yapıp kontrol amaçlı bu sefer Facebook üzerinden giriş yap dedim. Mevcut Instagram hesabımın şifresini sordu ben de girdim. Bir sorun olmadı tekrar giriş yapabildim. Ben şimdi anlamadım ne oluyor? Korktum.

Son düzenleme:
Acemi birisi senin hesabını şifremi unuttum bölümünden çalmaya çalışıyor olabilir. Yanlışlıkla telefonuna doğrulama kodu göndermiştir, eskiden bu yöntemler ile gerçekten çalınabiliyordu. Ama günümüzde hemen sana doğrulama kodu filan gönderiyorlar, telaş yapma. Ordan bir şey çıkmaz. :)

Acemi birisi senin hesabını şifremi unuttum bölümünden çalmaya çalışıyor olabilir. Yanlışlıkla telefonuna doğrulama kodu göndermiştir, eskiden bu yöntemler ile gerçekten çalınabiliyordu. Ama günümüzde hemen sana doğrulama kodu filan gönderiyorlar, telaş yapma. Ordan bir şey çıkmaz. :)
Telaş yapmamaya çalışacağım ama zamanında OKB'den tedavi gördüm biraz tedirgin olabiliyorum. Ben olayı anlamadım ama. Facebook hesabımda hareket yok, yine de güvenli olsun diye şifre değiştirdim. İnstagram hesabımda hareket yok, yine de güvenli olsun diye şifre değiştirdim. Birisi Facebook hesabımı kullanrak İnstagram profili mi oluşturmaya çalışıyor acaba diye çıkıp Facebook üzerinden giriş yap dedim. Ona da iki hesap birbirine tanımlı. Normal şekilde giriş yaptım. Ne oluyor??
İki adımlı doğrulamayı açmanı öneririm.
Açtım hocam. Da dediğim gibi;
Facebook hesabımda hareket yok, yine de güvenli olsun diye şifre değiştirdim. İnstagram hesabımda hareket yok, yine de güvenli olsun diye şifre değiştirdim. Birisi Facebook hesabımı kullanarak İnstagram profili mi oluşturmaya çalışıyor acaba diye çıkıp Facebook üzerinden giriş yap dedim. Ona da iki hesap birbirine tanımlı. Normal şekilde giriş yaptım. Ne oluyor??

Son düzenleme:
Annemin telefonuna da ara sıra geliyor. Ben de şifreleri değiştirdim. 1.5 haftadır bir sorun yok. Sanırım anlık giriş yapılıyor. Falaaddin uygulamasına giriş yapmış bilmeden. Ben ondan şüpheleniyorum. Sen de takipçi uygulaması gibi Instagram ile giriş yaptığın bir uygulamayı kullandın mı?

Geri
Yukarı