Facebook kapanırsa giriş yapılan oyunlara ne olur?

Geri dönüş yapamadım kusura bakmayın.

Diğer hesaplara kaydetmeniz yeterli şu anlık yapmanızda fazla gerekmiyor yine de içiniz daha rahat olur.

Pokemon GO populer bir oyun zaten adamlar birden Facebook desteğini kesemezler gerçekten öyle bir şey olursa söylemek zorundalar yoksa çok kişinin ilerlemesi gider Facebook kullananlar az değil.

Kaldırılırsa en fazla bağladığın diğer hesaplarda durur ya da dediğim gibi bunu zaten söylerler gerekeni o zaman yaparsın hatta cihaz üstünede kaydedebilirler hiç belli olmaz yine başka hesaba bağlarsın o şekilde.

Facebook ile giriş yaptığın için Facebook ile giriş yapmaya devam edeceksin. Google sadece yedeklemeyi alıyordur. Facebook gibi bir platform Pokemon GO çürüyene kadar kapanmaz bence ama hesabın kapatılmasın yeter. Çok endişelenme.

Az önce oturumu kapatıp yeniden giriş yaparak denedim Apple ile de giriş yaptı. Muhtemelen Google ile de yapar. Oh, biraz için rahatladı. Hesapta yurtdışına çıktığım dönemde Portekiz’de bir pokestop çevirdiğimde gelen, kuluçkaya yatırmadığım bir yumurta bile var sakladığım, tıklayınca üstüne Portekiz yazıyor. 😬 Asla bu hesabın başına bir şey gelmesini istemem 😬

Az önce oturumu kapatıp yeniden giriş yaparak denedim Apple ile de giriş yaptı. Muhtemelen Google ile de yapar. Oh, biraz için rahatladı. Hesapta yurtdışına çıktığım dönemde Portekiz’de bir pokestop çevirdiğimde gelen, kuluçkaya yatırmadığım bir yumurta bile var sakladığım, tıklayınca üstüne Portekiz yazıyor. 😬 Asla bu hesabın başına bir şey gelmesini istemem 😬
Böyle düşünmemelisin. Yıllarca emek verdiğim hemen hemen tüm o eski güzel oyunlar bir noktada kapandı. Teknoloji çok hızlı geliştiği için bu oyunun da bir gün yok olacağını düşünmek bence seni daha çok rahatlatır, gelecekte alacağın hasarı da en aza indirir. Oysa ne güzel hesaplar, ne güzel karakterler geliştirmiştim de hepsinin sonu geldi. :D

Geri
Yukarı