Facebook onay kodu gelmiyor

Furkan38

Kilopat
Arkadaşlar eski hesabıma giriş yapmaya çalışıyorum. Gerekli her bilgiyi giriyorum (hesaba kayıtlı posta, şifre vb.) ancak görseldeki uyarıyı alıyorum. Sonrasında kimlik doğrulamamı istiyor, önce e-posta istiyor ancak hiçbir şekilde onaylama kodu gelmiyor. Hiçbir tarayıcı, e-posta adresi, cihaz veya internet bağlantısında bu kod gelmiyor. Ne yapmalıyım? Facebook ile iletişime geçmenin bir yolu nasıl olmaz anlayamıyorum.

Dosya Ekleri

• 1.png
    1.png
    25,4 KB · Görüntüleme: 53
  • 2.png
    2.png
    14,6 KB · Görüntüleme: 41
  • 3.png
    3.png
    28,5 KB · Görüntüleme: 46
  • 4.png
    4.png
    30,5 KB · Görüntüleme: 46
Kimlik formu göndermen gerekiyor. Eğer gerçek hesabınsa ve kimlik bilgilerinle Facebook bilgilerin uyuşuyorsa hesap açılıyor. TC kısmını karalayarak istenilen yerden form gönderebilirsin.

Kimlik formu göndermen gerekiyor. Eğer gerçek hesabınsa ve kimlik bilgilerinle Facebook bilgilerin uyuşuyorsa hesap açılıyor. TC kısmını karalayarak istenilen yerden form gönderebilirsin.
İstenilen aşamaya geçmek yani kimliği yüklemek için önce e postaya gelen kodu girmek gerekiyor ki sıkıntı burada zaten. Kod gelmiyor. Mobil uygulamada da tam tersi, kimliği yükledikten sonra e posta istiyor. Aynı şey yine kod gelmiyor.

Yardımcı olabilecek yok mu?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı