Facebook Uygulama Merkezi nerede ?

• Konuyu başlatan Mehmet Unsal
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 7
  • Görüntüleme 988
M

Mehmet Unsal

Ziyaretçi
İyi günler başlıkta da belirttiğim gibi Facebook'ta eskiden uygulama merkezinden tüm kullandığımız uygulamaları görebiliyorduk, şimdi ise oyunlar çıkıyor (Ayarlardan da kullanılan uygulamaları iptal ediyorum ama eski ki uygulama merkezi nerede acaba :) ?) Nasıl bulacağız uygulamaları ve birde bazı uygulamalar yüzünden(sanırsam uygulamalar gizli gözükmüyor) otomatik olarak başkalarının durumunu beğeniyorum bunu önlemek istiyorum. Yardımlarınızı bekliyorum.

Facebook Uygulamalar
Tarayıcının eklentilerini de kontrol edin. Tanımadığınız eklentileri kaldırın.

Tarayıcıyı kontrol ettiniz mi? AdwCleaner ile sistemi taratın.

Dün format attım beğeni uygulaması(Token vb.) kullanmıştım ondan olabilir mi? PC'de sorun yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ondan. Oradaki uygulamaların fotoğrafını ekler misin? Farklı isimlerle olabiliyor.

Hepsini kaldırdım uygulamaların fakat o kullandığım uygulama gizli, token kullanırken kullanıyor, uygulamalarda gözükmüyor.

cats-crop.jpg

Bu durumda pek bir çözüm yolu yok. Hesabınızın başkasının eline geçtiğine dair istekte bulunun.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı