Facebook Uygulaması Client ID Hatası

Orhan Aydoğdu

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Yazılım
Merhabalar arkadaşlar ben siteme facebook ile giriş butonu eklemeye çalışlıyorum yaklaşık bir haftadır. Uygulama oluşturdum, siteme kodları ekledim. Ben giriş yapınca hiçbir hata vermiyor ama diğer hesabımla yada bir başka hesabımla bağlanmaya çalışınca Client ID hatası veriyor. Bunun için ne yapabilirim? Şimdiden Teşekkürler...

Nasıl bir entegrasyon yaptınız bilmiyorum ama daha uygulama bile yapmamışsınız. Facebook, normalde sorması gereken "Bu uygulamanın verilerinize erişmesine izin veriyor musunuz?" sorusunu bile sormadı.

Bu arada şahsi görüşüm, yaptığınız site tutmaz. Tutsa bile siteyi taşımak zorunda kalırsınız. GG uzantılı bildiğiniz büyük bir site var mı?

Hayır facebook'a uygulama oluşturdum. Uygulama kodunu da kodun içine doğru girdim ama bir sorun var. Yani ben giriş yapınca doğru düzgün giriyor ama başka bir hesapla Client ID hatası veriyor!
Yinede Teşekkür ederim, sağolasın.

Uyarı! Bu konu 13 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı