Facebook, WhatsApp Reklamları İçin Harekete Geçti

Sıkıysa getirsin, direkt silerim. Zaten WeChat, Telegram, QQ ve Skype alternatiflerini de kullanıyorum Bana hava hoş :)
Daha mantıklısı var; WhatsApp'ın son reklamsız sürümünü öğrenip, Google Play'den WhatsApp Otomatik güncellemesini kapatalm. Yine güncellenirse de kendimiz eski sürümün APK'sını kullanırız

Telegram'ı daha önce hiç kullanmadım ama yükselişte olduğu bir dönemde Facebook böyle bir şey yaparsa kendi ayağına sıkar. Cidden silerim Whatsapp'ı. Reklam görmekten zaten bıkmışız.

Valla WhatsApp gruplarım olmasa WhatsApp'ı silerim doğrudan. Zaten arkadaşlarımla iMessage üzerinden konuşuyorum.

Daha mantıklısı var; WhatsApp'ın son reklamsız sürümünü öğrenip, Google Play'den WhatsApp Otomatik güncellemesini kapatalm. Yine güncellenirse de kendimiz eski sürümün APK'sını kullanırız
Hayır maalesef öyle olmuyor. Whatsapp bir süre sonra eski sürümlerini desteklemiyor yani ekrana bir pop-up çıkıp "Whatsapp sürümünüz eski xx gün sonra desteğini çekecek" türü bir mesaj geliyor ve güncellemek zorunda kalıyorsunuz. Gerçi ben Whatsapp+ gibi alternatifleri kullanıyorum onlarda reklam yok fakat yine de reklam gelirse(ki bu kendi ayağına sıkmak olur) Telegram'a geçiş yapılabilir :).

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı