Facebook'da Paylaşımları Silen Bir Virüs Olabilir Mi?

Fevkelade1i

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bugün sayfamdaki yaklaşık 3 günlük paylaşım silindi. Kimin yaptığını da bir türlü bulamadık. Adminlerden birisi "virüs" yapmış olabilir, dedi. Böyle bir şeyin olmasına imkan var mı?

Yani Facebook'da herhangi bir virüs paylaşımlarımızı silebilir mi? Veya takipçilerin paylaşımlarımızı silmesine olanak sağlayacak bir yol var mıdır? Böyle birşey olabileceğini tahmin etmiyorum fakat varsa bunu nasıl engelleyebiliriz? Ayrıca "Top Fans" gibi bazı uygulamalar ekledik sayfamıza, bunları eklerken sayfanızı yönetme izni istiyor ve mecburen bunu yapıyorsunuz..

Bu tip uygulamaların sayfamızdaki paylaşımları silme ihtimali var mıdır? Yardımcı olabilirseniz çok memnun kalırım.. Şimdiden hepinize teşekkürlerimi borç bilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ayrıca "Top Fans" gibi bazı uygulamalar ekledik sayfamıza, bunları eklerken sayfanızı yönetme izni istiyor ve mecburen bunu yapıyorsunuz.. Bu tip uygulamaların sayfamızdaki paylaşımları silme ihtimali var mıdır?
Evet silme ihtimali var.
Böyle birşeyin olmasına imkan var mı? Yani Facebook'da herhangi bir virüs paylaşımlarımızı silebilir mi? Veya takipçilerin paylaşımlarımızı silmesine olanak sağlayacak bir yol var mıdır?
Evet virüs bunları yapabilir. Antivirüsler boşuna yapılmamış kullanmazsanız herşey başınıza gelebilir.
Böyle birşey olabileceğini tahmin etmiyorum fakat varsa bunu nasıl engelleyebiliriz?
Sağlam bir antivirüsle tarama yapabilirsiniz.

Evet silme ihtimali var.

Evet virüs bunları yapabilir. Antivirüsler boşuna yapılmamış kullanmazsanız herşey başınıza gelebilir.

Sağlam bir antivirüsle tarama yapabilirsiniz.

En iyisi eklediğimiz uygulamaları kaldıralım.. Anti-virüs programı olarak Bitdefender Total Security 2015 kullanıyordum.. Pek memnun kalmadım, şimdi Kaspersky Total Security 2015 kullanıyorum..

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı